Technický dotaz.

Mám prohlížeč Operu a v něm uložená hesla,ale nevím,jak je zobrazit. V nastavení jsem to zkoušel,ale bez výsledku.Poradíte? Děkuji.
Doplňuji:
To takhlene: Ano,to mi je jasné,ale já zapomněl hesla a proto že mi opera blbne,instaloval jsem Google Chrome a hesla chci přesunout.

Nejlepší odpověď
takhlene

Opera
V Opeře jděte do volby Menu (u starších verzí toto červené tlačítko není, následující kroky však platí) > Nastavení > Nastavení… > zde přepněte na panel Formuláře a klikněte na volbu Správce hesel.

Jak vidíte, dostat se k uloženým heslům není žádný větší problém a k jejich zviditelnění žádné heslo nepotřebujete. Protože to jde takto jednoduše, není problém abyste se k nim dostali vy, ale ani případný útočník, který se dostane do blízkosti vašeho počítače – případně kterému se podaří infikovat vaše pc spywarem nebo virem, který se pak k uloženým passwordům dostane.

Doplňuji:
V Google chrome otevřete možnosti-osobní údaje-importovat data z jiného prohlížeče-zaškrtnete-uložená hesla(nebo cokoliv jiného)-dáte importovat.

Zdroj: http://www.ra­dirna.cz/inter­net/zobrazeni-ulozene-heslo-prohlizec.html

anonym

To jsem také zkoušel,ale můžu převést pouze z IE a G-Toolbar

anonym

Podívám se na vložený odkaz a dozvím se to,co potřebuji.