dudu

technická rada

Nedávno jsem pořídil ke svému PC tuner pro příjem analogového a digitálního pozemního vysílání. Analog funguje bez problémů, ale u digitelevize to řve, že kanál používání kódování MPEG-2, a že tento formát dekódování není součástí mého produktu?!
Může nějaká dobrá duše poradit co je třeba provést, aby to udělátko fungovalo? Prosím radit pěkně pomalu a polopaticky. Díky.
Doplňuji:
Kodeky bohužel nepomohly, takže jsem asi koupil krám kde, až vypnou analog, mohu chytat leda duchy, bébé.

Nejlepší odpověď
led

súhlasím s GangstaHelpe v opačnom prípade
ak vaše zariadenie nepodporuje MPEG-2 DTV signál, stačí stiahnúť balík kodekov
napr. K-lite mega codec pack
Nainštalujte a po reštartovaní by to malo fungovať

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/sw/k-lite-mega-codec-pack/

Další odpovědi
GangstaHelper

Chybové hlášení je jasné:

Kanály mají obraz ve formátu MPEG-2 a Vaše zařízení jej asi nepodporuje (podívejte se do specifikací, a jestli to tam je, obraťte se na prodejce).