Teče mi pod vodou do nosu

Prosím poraďte, kamarádka se mi směje, že prý to není možné. Proč mi tam teče? Kamarádce neteče.

Nejlepší odpověď
anonym

dělá mi to taky a je to hrozně nepříjemné můžeš použít klipsy ny nos

Další odpovědi
rybíz

Při běžném plavání to určitě není. Jen při potápění nebo skoku do vody po nohou, že? V tom případě je to běžné a lze tomu zabránit buď ucpáním nosu nebo vyfukováním vzduchu z nosu během klesání ke dnu.

anonym

Měl byste si zkontrolovat krevní tlak.

Zdroj: http://www.vysoky-krevni-tlak.info/

iceT

Je to mozne,me se deje taky.Taky se mi smeji,ze uz v pulce skluzavky sedim a tisknu si nos.Takze doprucuju ty klipsy.

ladyhawke

Při správném dýchání během plavání dochází k pomalému vydýchávání vzduchu nosem, takže pokud jste pod vodou a správně dýcháte, k problému nedochází.