Hammy

Team Fortress 2 problém

Vždy když v TF2 dám načíst nějaký server, tak se to potom hroooozně dlouho načítá a i po hrozně dlouhý době se to prostě ne a ne načíst, vždycky se to zastavi někde na 2/3 načítání a potom, i když dlouho čekám, se prostě nenačte. Je to divny, protože když jsem to měl naistalovane drive asi pred nekolika mesici, tak to fakcilo. Ted fakt nevim. HW tý hry mi PC splnuje.

Odpovědi
ZawyCZ

Zkus to přeinstalovat, nebo znova stáhnout, je-li to na steamu ;)