Avatar uživatele
len2608

tchýně nebo máma?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Illines před 4166 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

A na co se ptáš?
Jak máš oslovovat tchýni nebo koho mám radši? Nebo na co vůbec?
Doplňuji:
Aha. Koukám, že s tvým manželem své maminky nemáte vyřešené oba. Každý hájíte tu svoji a neuvědomujete si, že nová rodina jste hlavně vy dva. A že pokud vám do vašeho rozhodování bude někdo zasahovat svým názorem, musíte se na tom, jestli je dobrý a jak dál, domluvit zase jen vy dva. Tím, že potáhnete za jeden provaz dáte okolí (i své širší rodině) najevo, že držíte při sobě a do budoucna se zbavíte případných konfliktů s hádkami typu: moje máma měla pravdu, že…
Nerozlišuj, nauč se dávat za pravdu tomu, kdo se ti jeví jako rozumný a o kom víš, že planě nekecá a snaží se ti pomoci. Tvůj muž se musí naučit akceptovat to, že už není maminčin chlapeček, ale ženatý chlap – a kdyby něco – má stát vždy za svou ženou. Vyhnete se tak nenávisti ke tchýním (oběma) a dalším, výše zmíněným hádkám.

Upravil/a: Damiana

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Illines

Vyborne ,hlavne ze se ptam spatne ja?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

z příspěvku v diskuzi jsem z tebe úplně zmatená vždyť
sama nevíš co chceš ?
nejdřív je lepší názor mamky, pak tchýně, ujasni si, jaký
je ten nejlepší a na nikoho se neohlížej..

Doplňuji:
moje doplnění je po několika hodinách já například milovala mého
přítele a jeho názor byl pro mě ten jediný správný a jiný jsem nechtěla
ani slyšet a jeho maminku jsem měla moc ráda.. byla to dáma s velkým D

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

ne pokaždé musí mít pravdu tvoje mamka – neznamená když je ti bližší,že musí mít lepší názor
nenech si do ničeho mluvit – jistě vyslechni jejich názor , poděkuj ,ale rozhodnutí je jen na tobě a tvém muži

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Nemůže mít lepší názor vždy jeden člověk. Proto jsme každý jiný, abychom měli různé názory a mohli se rozhodnout podle toho, co je pro nás lepší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Conchus

Na co se ptáš, jak je rozlišit nebo jaký je mezi nimi rozdíl. Nauč se vyjadřovat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
len2608

tchýně má někdy lepší názor než máma,… a naopak…, kolikrát nevím, koho se zastat i když vlastně obě mají pravdu, ale ten můj dává přednost té svojí mámě, já upředňostňuju ten lepší názor, ale té mé mámy se zase zastávám a vždycky dostnu vynadáno.

před 4166 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Illines

Len,mama je mama a jenom jedna.

před 4166 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Illines

Len,napsala jsem ti vyjadrani k me otazce.

před 4166 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek