len2608

tchýně nebo máma?

Nejlepší odpověď
Damiana

A na co se ptáš?
Jak máš oslovovat tchýni nebo koho mám radši? Nebo na co vůbec?
Doplňuji:
Aha. Koukám, že s tvým manželem své maminky nemáte vyřešené oba. Každý hájíte tu svoji a neuvědomujete si, že nová rodina jste hlavně vy dva. A že pokud vám do vašeho rozhodování bude někdo zasahovat svým názorem, musíte se na tom, jestli je dobrý a jak dál, domluvit zase jen vy dva. Tím, že potáhnete za jeden provaz dáte okolí (i své širší rodině) najevo, že držíte při sobě a do budoucna se zbavíte případných konfliktů s hádkami typu: moje máma měla pravdu, že…
Nerozlišuj, nauč se dávat za pravdu tomu, kdo se ti jeví jako rozumný a o kom víš, že planě nekecá a snaží se ti pomoci. Tvůj muž se musí naučit akceptovat to, že už není maminčin chlapeček, ale ženatý chlap – a kdyby něco – má stát vždy za svou ženou. Vyhnete se tak nenávisti ke tchýním (oběma) a dalším, výše zmíněným hádkám.

Další odpovědi
Illines

Vyborne ,hlavne ze se ptam spatne ja?

briketka10

z příspěvku v diskuzi jsem z tebe úplně zmatená vždyť
sama nevíš co chceš ?
nejdřív je lepší názor mamky, pak tchýně, ujasni si, jaký
je ten nejlepší a na nikoho se neohlížej..

Doplňuji:
moje doplnění je po několika hodinách já například milovala mého
přítele a jeho názor byl pro mě ten jediný správný a jiný jsem nechtěla
ani slyšet a jeho maminku jsem měla moc ráda.. byla to dáma s velkým D

hanulka11

ne pokaždé musí mít pravdu tvoje mamka – neznamená když je ti bližší,že musí mít lepší názor
nenech si do ničeho mluvit – jistě vyslechni jejich názor , poděkuj ,ale rozhodnutí je jen na tobě a tvém muži

terry

Nemůže mít lepší názor vždy jeden člověk. Proto jsme každý jiný, abychom měli různé názory a mohli se rozhodnout podle toho, co je pro nás lepší.

Conchus

Na co se ptáš, jak je rozlišit nebo jaký je mezi nimi rozdíl. Nauč se vyjadřovat.

len2608

tchýně má někdy lepší názor než máma,… a naopak…, kolikrát nevím, koho se zastat i když vlastně obě mají pravdu, ale ten můj dává přednost té svojí mámě, já upředňostňuju ten lepší názor, ale té mé mámy se zase zastávám a vždycky dostnu vynadáno.

Illines

Len,mama je mama a jenom jedna.

Illines

Len,napsala jsem ti vyjadrani k me otazce.