tchýně nebo máma?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

A na co se ptáš?
Jak máš oslovovat tchýni nebo koho mám radši? Nebo na co vůbec?
Doplňuji:
Aha. Koukám, že s tvým manželem své maminky nemáte vyřešené oba. Každý hájíte tu svoji a neuvědomujete si, že nová rodina jste hlavně vy dva. A že pokud vám do vašeho rozhodování bude někdo zasahovat svým názorem, musíte se na tom, jestli je dobrý a jak dál, domluvit zase jen vy dva. Tím, že potáhnete za jeden provaz dáte okolí (i své širší rodině) najevo, že držíte při sobě a do budoucna se zbavíte případných konfliktů s hádkami typu: moje máma měla pravdu, že...
Nerozlišuj, nauč se dávat za pravdu tomu, kdo se ti jeví jako rozumný a o kom víš, že planě nekecá a snaží se ti pomoci. Tvůj muž se musí naučit akceptovat to, že už není maminčin chlapeček, ale ženatý chlap - a kdyby něco - má stát vždy za svou ženou. Vyhnete se tak nenávisti ke tchýním (oběma) a dalším, výše zmíněným hádkám.

Další odpovědi:

Bronzový

Vyborne ,hlavne ze se ptam spatne ja?

Zlatý

z příspěvku v diskuzi jsem z tebe úplně zmatená vždyť
sama nevíš co chceš ?
nejdřív je lepší názor mamky, pak tchýně, ujasni si, jaký
je ten nejlepší a na nikoho se neohlížej..

Doplňuji:
moje doplnění je po několika hodinách já například milovala mého
přítele a jeho názor byl pro mě ten jediný správný a jiný jsem nechtěla
ani slyšet a jeho maminku jsem měla moc ráda.. byla to dáma s velkým D

Zlatý

ne pokaždé musí mít pravdu tvoje mamka - neznamená když je ti bližší,že musí mít lepší názor
nenech si do ničeho mluvit - jistě vyslechni jejich názor , poděkuj ,ale rozhodnutí je jen na tobě a tvém muži

Zlatý

Nemůže mít lepší názor vždy jeden člověk. Proto jsme každý jiný, abychom měli různé názory a mohli se rozhodnout podle toho, co je pro nás lepší.

Bronzový

Na co se ptáš, jak je rozlišit nebo jaký je mezi nimi rozdíl. Nauč se vyjadřovat.

Diskuze k otázce

len2608

tchýně má někdy lepší názor než máma,.... a naopak..., kolikrát nevím, koho se zastat i když vlastně obě mají pravdu, ale ten můj dává přednost té svojí mámě, já upředňostňuju ten lepší názor, ale té mé mámy se zase zastávám a vždycky dostnu vynadáno.

Bronzový

Illines

Len,mama je mama a jenom jedna.

Bronzový

Illines

Len,napsala jsem ti vyjadrani k me otazce.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.