Rokio

Co znamená, když poté, co něco řeknu, táta reaguje slovy: „A pak jsi se probudil a byl jsi celý zpocený!“?

Někdy, když něco řeknu, táta mi řekne větu: „A pak jsi se probudil a byl jsi celý zpocený!“ Nevíte, co tím myslí?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Jestli s panem otcem hovoříš ve stylu většiny tvých zdejších dotazů, tak se mu příliš nedivím.

Další odpovědi
marci1

Že mluvíš nějaké „nesmysly“, které by člověk prožil jen ve snu. 🙂

Drap

Myslí tím, že to co jsi řekl, jsou jen sny.

gecco

že by ses měl jít sprchnouit, sperma nechává stopy…

palmal

Nevěří ti to, co mu povídáš.