faustka

Tatarák jako v dobré hospodě

pozvala jsem kamarády na tatarák, jak ho připravit, aby byl super?

Nejlepší odpověď
panenka

Kup si Hovězí maso pomel ho dej ho do misky přidej cibuli ,hořčici,worces­tr,osol a opepři přidej pouze žloutky já dávám 2 promíchej a dej do ledničky vychládnout.Pak si usmaž topinku a dobrou chuť.

Další odpovědi
hanulka11

Maso je lepší naškrábat/nikdy nedosáhneš umletím takovou konzistenci/ a musí být kvalitní, když ošidíš kvalitu masa ,tak nikdy nebude výborný ani dobrý.Pěkně ho propracuj a prosím nekořeň ho sama .To je zásadní chyba co dělá spousta lidí. Připrav ho na talíř každému a dej k němu koření ,aby si ho každý ochutil dle své chuti.

cibuli na jemno,pepř ,žloutek kečup paprika sladká i pálivá sůl- worcestr , tabasco dej na stůl nevíš co kdo má rád

udělej dobré topinky k nim stroužky česneku -opět někdo si počesnekuje někdo ne

otevři dobré víno nebo pivo a mějte prima pochutnání

FOG

Spravny tatarak – maso se skrabe nozem,ale je to pracne.Mleti je rychlejsi.

elektrikář

Kup maso několik dní předem a nech jej v lednici odležet, Nakrájet na malé kousky dát do mixeru.Na nože se natočí všechny tuhé části. Nesmí se to dělat dlouho maso se zahřívá, Řezníci to melou s ledem.Na dvě porce jsem dal 2 kostky ledu.nejde to dělat do zásby je to k okamžité spotřebě. Koření se vmíchá těsne před jidlem.Kousek masa se vytvaruje do placičky promáčkne důlek přidá žloudek a dobroui chuť.

Děda Louda

Hlavně ho neošiď, jako v sebelepší hospodě.