Táta je alkoholik i přes to,že je vážně nemocný nevíme si rady,má skolny k sebevraždě a velké dluhy díky alkoholu…

DOTAZ

Nejlepší odpověď
ReHu

A chceš vědět jak ho přinutit přestat pít nebo jak zaplatit dluhy nebo jak ho uklidnit, aby na sebevraždu neměl myšlenky nebo na co?

Další odpovědi
poa.li

Dej mu nějakou motivaci. Probuď jeho zájem, který odvede pozornost od marnosti všeho…

Neguš

Jenom laická odpověď:jít se léčit,ale i tak to bude mít těžké.Asi se nic nezkazí tím,že mu dáte jinou motivaci než ten alkohol,víc se mu věnovat!?