lindex

Doporučíte tašku přes rameno kolem 200 Kč?

Nevíte, jak se jmenuje taška přes rameno kolem 200 Kč? Ta, která je teď hodně oblíbená a kupují si ji všichni.. Děkuji za odpověd :). Linda

Nejlepší odpověď
anonym

Jmenuje se taška přes rameno : www.google.cz/se­arch?q=ta%C5%A­1ka+p%C5%99es+ra­meno&espv=2&biw=168­0&bih=935&tbm=is­ch&tbo=u&source=u­niv&sa=X&ved=0CDoQ­sARqFQoTCKi15qWxus­gCFYuULAodfzMKjQ

Další odpovědi
anonym

nejoblíbenější taška je ta, která je zadarmo. takže igelitku propíchnout nožem a prostrčit ruku až k rameni. taška je lehká, levná a mají ji skoro všichni

ReHu

Já nevím o nikom.
Když si ji všichni kupují, tak se někoho zeptej.

devitkac

No, nejsem si jistý, jestli se vám něco takového podaří sehnat do 200 Kč. Možná tak někde u nějakých stánkařů. Mně osobně se třeba už delší dobu líbí jedna pánská taška přes rameno, kterou mají tady: https://www.do­brasny.cz/tas­ky-pres-rameno/ ale ta je teda podstatně dražší.