KdoSiOdJinud

Tarif pro levné volání.

Zdravím, potřebuji najít tarif pro levné volání do všech sítí, provolám cca 500minut z daného telefonu – o sms a internet mi vůbec nejde. Ale podmínkou je onen tarif, abych nebyl vázaný smlouvou na 2 roky.

Asi mi chcete odpovědět, ať zavolám na operátora – jenže tam jsou takový oslové, že mi prostě neustále cpou paušál a paušál a paušál. Prý zavázanost na 2 roky není problém… (pro ně není, to věřím :) )

PS: zařadil jesm to do této skupiny, protože podnikatelé by s tím mohli mít zkušenosti. Půjde o telefon pro zaměstnance
Doplňuji:
ReHu: to by bylo skvělé :)

email:
kdosiodjinud {zakroutitko} seznam [tečka] cz

Díky moc, jinak děkuji všem co zareagovali :) Každá informace je v tomto pro mě hodnotná :)

Nejlepší odpověď
Mapel

Platí něco za něco. Nemůžeš chtít jen něco dostávat a k ničemu se nezavázat. Mám volání pro zaměstnance 0,50/min, ale musel jsem podepsat smlouvu. Bez smlouvy asi těžko získáš výhody.
Doplňuji:
Pro Já…

Každý má jiné měřítko. Jelikož nepatřím mezi ty nejbohatší, tak upřednostňuji cenu a to jsem vyjádřil. Ty ses omezil pouze na kritiku a nic neporadil, tak k čemu ten příspěvek.

Další odpovědi
Já...

Pro Mapel:
jestli jsem to dobře pochopil, tak KdoSiOdJinud hledá „ten nejvýhodnější tarif“ z těch, které jsou BEZ (!) 2-letého závazku. Tak proč takovéto pseudo-odpovědi… A ty tarify existují. A jsou mezi nimi i docela zásadní rozdíly.

Pro KdoSiOdJinud: Není snadné najít TEN NEJ. Jednak to závisí na Tvých vyjednávacích schopnostech, jednak na dalších paramatrech (různé balíčky volných minut, navíc do různých operátorů), jednak je to nekonečný proces hledání, neb se ty nabídky od různých operátorů neustále mění – přizpůsobují vývoji na trhu, marketing. plánování a business strategii, toho kterého operátora, ap. Je to dlouhodobý proces, hodně úměrný tvému snažení a motivaci získat ten NEJ… Tady každá dobrá rada drahá, ale komu se nelení, tomu se „vyplatí“…!

😉
Doplňuji:
Pro Mapel: Jo-ho-ho Mapel! Ukaž mi jedinou kritiku v mém příspěvku. Kdybys četl pořádně, zjistil bys, že jsem mu poradil minimálně to, na co se má připravit a jak má postupovat.

Cos mu poradil Ty? ZHOLA NIC! Jen si ho zkritizoval za to, že hledá něco, cos Ty nebyl schopen si bez Závazku Operátorovi sám zařídit. Už chápu, že nepatříš mezi ty nejbohatší (když použiji jeden z Tvých pseudoargumentů…).

Ufff…

ReHu

Mohu ti mailem v příloze, tady to nelze, poslat v tabulce několik tarifů. Nevím, co je pro tebe výhodné, kolik min cca provoláte a o kolik jde zaměstnanců. Ty provoláš cca 500 min a kolik ti ostatní? Vše budeš platit ty?
(nepracuji pro žádného operátora :) )

Tom 119

Porovnání tarifů různých operátorů (i podpultové) zde :
http://cenyvo­lani.cz/