Ivule16

Tarif bav se s mých 5

6.11. jsem si založila smlouvu u T-mobile tarif bav se s mých 5 tak bymě zajímalo kdy si budu moci nastavit čísla mých 5 . Zatím to totiž nejde, nejde se mi dostat ani na můj profil na t-mobile

Odpovědi
mosoj

volej 4644

anonym

Zavolej si 4603. T-Mobile nové služby většinou zprovozňuje rychle a zavedení nové služby avízuje sms.

Jsemtady

Kde to bylo na prodejne nebo telefonicky? Bezne se tarify aktivuji automaticky do dvou dnu pripadne druhy den. Jakmile bude sluzba aktivni tak ti prijde potvrzujici sms.