Všeználek

Tarif BAV SE od T-mobile

Podle toho co zde píšou http://forum.mo­bilmania.cz/vi­ewtopic.php?t=34166 mohu tedy nechat dát tarif na mě ale podepsat to musí někdo z rodiču? (ještě mi není 18 ale 15)

Dlouho jsem nad tím přemýšlel zda to můžu dát na sebe a nebo když rodiče nemají těch 26 let to nepůjde tak bych se chtěl zeptat zda s tím má někdo zkušenosti.

Je mi jasné že by to mělo jít ale chtěl bych se zeptat jak taková smlouva proběhne.

Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
hawranek

Jak se píše v objednávce: „Pokud objednáváte tarif pro mladé osobě mladší 18 let, zadejte na tomto místě údaje zákonného zástupce. Na rodné číslo dítěte budete dotázáni v pátém kroku objednávky“.
Rodiče ji tedy vyplní za tebe, ale s tvým rodným číslem.
Potom přijede pán se smlouvou a vaši ji podepíšou, dostanou kopii, simku a všechny ostatní náležitosti.