Pecudka

Tankování u čerpací stanice

Jak by se zachovala obsuha čerpací stanice kdyby po mém natankování jsem zjistila, že jsem si peníze zapoměla doma?

Nejlepší odpověď
KdoSiOdJinud

Pravděpodobně by si ponechali občanský průkaz a vyslali tě pro peníze 😁 Nechtěl bych to zažít :)

Další odpovědi
skorpik2

Bez občanky nelze jet..Jednou jsem také neměl peníze protože jsem platil kartou a chyběla asi 100 Kč protože se strhly poplatky 🙂 Nechaly si odemne něco cenýho a opsaly si OP takže jsem jim tam nechal mobil a jel jsem. Ale POZOR!! Kamarád si nechal také penize bůh ví kde a u OMV si opsaly OP + Řidičský průkaz a daly mu číslo ůčtu na které mohl peníze do 2 dnů poslat ! bohužel z poplatkem 300 Kč navíc, i tak se dá pokud je bydliště třeba 100Km od benzinky 🙂

venkovan

Nechala bych přítele na benzině jako zálohu. Jestli bych dojela pro peníze a nebo ho tam nechala to by záleželo jakou by měl hodnotu.
Jako chlap bych to udělat nemohl (nechat přítelkyni na benzině).
Ale ve své podstatě – to s tou občanskou není zas tak jednoduché zda smím či nesmím nechat někde svoje osobní údaje.