rady74

Taneční škola

Chtěl bych od září přihlásit 4-letou dceru do tanečního kroužku.Nevíte někdo o nějakém dobrem,v Brně?­Zkusil bych i balet,ale manželka je proti.Baletky mají jepičí život.Díky

Odpovědi
atriplex

Pokud by vaše dcera chodila do baletu, neznamená to, že se musí stát profesionální baletkou. Hovoříte přece o „kroužku“. Klidně svou dceru přihlaste do baletu, zpevní si postavu a poroste správně, neboť balet vyžaduje správný postoj. Na taneční konzervatoř se chodí až od 6. třídy, takže zatím má dost času „hopkat“ v kroužku. Pokud ale uvažujete o tanci, jako povolání, i když to nebude balet, tak všechny tanečnice mají jepičí život. Ještě k tomu baletu – existují lidové školy umění, ale pokud jste z brna, doporučuji taneční školu I.V.Psoty, byť vaše dcera je na to ještě malá.

Zdroj: http://www.ndbrno­.cz/umelecke-soubory/balet/ba­letni-skola-i-v-psoty/