Epson

Taneční pokračovací

ahojte.Musim mít do pokračovacích tanečních partnerku nebo můžu prijít i sám..:-) bez partnerky

Nejlepší odpověď
ondra07

Nám to říkali tak, že buď si přivedeš svojí partnerku a nebo ti nějakou přiřadí :)
Jako nestane se, že tam budeš sám, ale radši si někoho sežeň, nikdy nevíš koho dostaneš :)

Další odpovědi
Drap

V každé škole je to jinak. Nutno se informovat přímo tam

Damiana

Určitě je lepší když budeš mít svou taneční partnerku. Solidní kurzy přijímají většinou pouze dvojice, je to lepší po všech stránkách, zejména proto, že jste sehraní! Muže samostatně něteré kurzy berou rády, protože žen se obvykle hlásí více než tanečníků. Raději se dopředu informuj, ale podle mě si opravdu lépe zatančíš s někým stálým a jistě se i více naučíš.