Tančili jste někdy mezi kapkami deště?

Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Frogman

Netančil, ale dokonce spal. :DD
Jednou jsem se v létě opaloval a usnul jsem, vzbudil mě až déšť. :DDD

Další odpovědi
McArthur

Jasně, je to legrace.

briketka10

Ne.

led

Nie, vždy ma nejaká kvapka trafila a spolutanečníkov tiež.
Pokiaľ by ste sa pýtali na tanec v daždi, odpovedala by som Ano.

redy

Viděla jsem film. Asi si taky trsnu, jakmile začne pršet 😉

HZK

Vždy mě těsně trefili, takže bohužel.

anonym

Pro Led,na tanec v daždi sa ptát nebudem,jsem jen čech a vy sem prosím pište česky,já slovensky neumím,nedá se to číst.
Proč nejste na slovenských odpovědích?
Drap i briketa tam taky lezou.

led

odpoveď v slovenčine od vás nežiadam a to že rozumiete slovensky ste dokázali svojou poznámkou „na tanec v daždi sa ptát nebudem“ čech, ktorý nevie inak ako česky, by totiž napísal „na tanec v daždi se ptát nebudu“

led

tak nereagujte na niečo, čomu nerozumiete. Aspoň rozumný človek tak koná.

anonym

Chápem to moc dobre,sa nebojtě.
Rozumný je čo podla vás?

anonym

Ty kokot drvený, čo ty vieš o slovenčině. Si chumaj ako Jánošík, čo sa povesil na hak!

Frogman

Na jednu stranu se nedivím, na slovenských odpovědích moc velká aktivita není. :)