kamila44444

tampony na noc

Je zdravé spát s tampony? Neprotečou?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Je to stejné jako přes den, někomu vyhovují, někomu ne. Neprotečou, nemusíš na noc použít větší, použij tu samou velikost jako přes den.

Další odpovědi
zeeue

Jestli mi dovolíte poznámečku bokem … :)
… pokud nosíte tampónky normálně přes den, je lepší dávat si na noc vložtičku :)
Pro tento ženský cyklus je přirozené VOLNÉ odtékání tělesné tekutiny. Neříkám, že je nutné se zříci používání tampónů nadobro ;) …ale jen, že není zcela vhodné používání pouze tampónů po celou dobu cyklu. Na příklad pro mne je vložka na noc skvělý kompromis vůči zdraví za komfort s tampónem přes den ;)
Na webech typu „žena-in“, „krásná-žena“ apod. najdete spoustu různých laických řečí, které je třeba brát s rezervou (někdy dokonce je raději nebrat v potaz vůbec)… Pokud chcete znát názor odborníka, určitě se můžete obrátit na svého gynekologa ;)

Má odpověď …či spíše doporučení na vaši otázku je: V případě, že je nosíte normálně přes den, není nezdravé spát s tampónem občas. Mohlo by být, pokud byste je užívala ve dne i v noci po celou dobu každého vašeho cyklu.