ananas9

Taly nemáte rádi lidi,kteří nedodržují slovo?

Já je hrozně nemám ráda a co vy?

Nejlepší odpověď
Mirdas

Nemít rád je silné slovo.
Prostě s nimi v ničem nepočítám.

Další odpovědi
zzzlatokopka

To nehrotím, někdy prostě vše nevýjde tak jak má:-(((

Pokud to člověk opakuje, tak s tím počítám, prostě vím, že se na něj nemůžu spolehnout, a jasně mu dám najevo, aby ani on na mě nespoléhal.

marci1

Nemohu říci, že bych je neměla ráda, ale ztrácím k nim důvěru a samozřejmě tím pádem, už jim méně věřím a méně se s nimi stýkám. Člověk má potom pocit, že je pro něho vzduch. Sliby se mají plnit, nejen o vánocích ! 🙂

Drap

Raději se takovým vyhnu. Předem počítám s tím, že na ně neni spolehnurí

pusinka50

Nemůžu říct, že je nemám ráda. Ale důvěru k nim necítím a zařadím si je do škatulky spolu s dalšími lidmi, po kterých nikdy nic nechci a ani já jím nenabízím, že bych pro ně něco mohla udělat. Jsou to pro mě prostě jen „známí“.

Nechápavé

Jak ktere napriklad rodinu mam rwd i tak kdyz neco nedodrzi…

anonym

Toď otázka:Sám sobě si lhát nebo si věřit?

pizlicka

jsem nepříčetná,už když to jen zmíníš.mě falešnými sliby muj blizky zkazil život.