Takže tady stačí psát tak aby jste mi rozuměli?

Doplňuji:
beer jako pívo: dobře, přečetl jsem si to a našel tam jejich email tak jsem jim napsal a čekám od ních velikou diskriminaci že mi ani neodpoví na dobrý den :)

Nejlepší odpověď
beer

Tady stačí psát tak, abys neporušoval kodex uživatele, jak už ti bylo řečeno zde http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/muzou-se-pokladat-i-anglicke-otazky
Schválně si jej přečti !

Další odpovědi
led

Netreba, dôležité je, aby otázka bola zrozumiteľná. Ak nie je zrozumiteľná, nedočká sa odpovede.

Mirdas

Cože ?
_

gagaga

a proc cekate od adminku hned : diskriminaci ?
pokud jste jim napsal v tomhle toonu, tak ja bych vam taky neodpovedela..
tady se stalo nejakou mooodou, ze se admini jen kritizuji, pomlouvaji ..
ze se jim pisi jen stiznosti , zalovani , pomlouvani …myslim, ze i vyhrozovani ..

ja je chvalim,
na nic si nestezuju ..obcas se jim i sama za sebe ( kdyz za me pise druhe ja ) omluvim .. :)
pamatujte : tak jak se budete chovat Vy k nim, budou se chovat i oni k Vam
( je to jako v osobnim zivote , na pracovisti ..vsude – alespon ja to tak mam cely zivot a vsude )

  • iv-

zzzzz

Souhlasím 🙂 Já nechápu proč v diskuzi nejsou nominace, asi jim také napíšu, ať to nějak napraví .-)))))

gagaga

juuu !
to by pro me byla hotova fatamorgana !
mohla bych si za bodiky hned koupit neco od versageho !
..
hlavn eze bych je neziskala podvodem.. o to mi jde ..
" o charakter cloveka..ne s ejen " dobra " delat, ale dobra opravdu byt ..
doufam, ze i Vy to tak mate..nebo ?
:)

  • iv-

gagaga

ze me by byl dobrej adminek ! :p

gagaga

piste jako "nas " bolak a budou Vam rozumet vsichni .. :)
kodex nectete..ja uz jsme tu nekolik let.. a prisaham, ze jsme ho taky nikdy necetla ..
a ti, co ho cetli a vykrikovali o nem do nekonecna, ty uz vsechny adminkove zabasli …a dalsi maji " nakroceno " :)

  • iv-