Monča.R.E.T.

takže spí u mě kámoška a ona má šílenej strach ze tmy a nám prdla lampička a sme doma jak si sami co mám dělat?

Doplňuji:
nemáme boužel už je to ták

Nejlepší odpověď
briketka10

sežeň si svíčku
Doplňuji:
jinak ty tvoje otázky mě už moc nebavěj a je divný, že s každým souhlasíš nemyslíš ??

Další odpovědi
Damiana

Kámošce nech i nadále zapnutý monitor a tobě to může být jedno. Stejně už tři týdny nespíš, ne?

iceT

Takže ona lampička je jediný zdroj světla u vás doma?Nemáte žádnou baterku pro případ,že vypadne elektrický proud?

Hlada

Nespamuj.

anonym

Když sedíš u počítače, tak ta tma tak hrozná nebude. Jak chceš ale spát, když máš zaplý PC?
Když u mne spávaly kámošky, tak jsme zhasly a povídaly si tak dlouho, dokud jsme neusnuly. Výborná metoda. Žádné prášky, žádné stresy a žádná nespavost.

terry

A to je jediná lampa, co doma máte?
Tak si rozsviťte někde jinde, ne?
A přitom se můžeš učit češtinu. Třeba ti kámoška pomůže.

bolak

Tak ať zavře oči a tma je ta tam.

venkovan

Proč se bojíte tmy? Tu tmu nám dala příroda abychom si odpočinuli. A žádná tma není strašidelná, jen lidi si vymýšlí ptákoviny. A navíc žádná tma není – měsíc je skoro v úplńku.
PŠŠŠ: skoro na večerní romantické procházky s chlapcem – to za pár let poznáte jak je v noci tma světlá.

jmhad

pozvat si dva maníky,pak lampičky nebude třeba

led

Kamoška asi nespí, keď má strach. Kto spí, strach nepozná.
Najlepšia situácia na rozprávanie svojich hororových zážitkov. Sen mojich puberťackych rokov, zhasli sme a rozprávali sa, krásne utužovanie vzťahov

Michal Kole

Existují i chemické zdroje světla používají to např. táborníci.

nebo

mějte svítilnu na „velké buřty“ monočlánek D a na supersvítivé nízkopříkonové LED diody. To by Vám mohlo teoreticky vydržet svítit celou noc.

balca

uškrť ji,jediný způsob. :D

asi jste na tom moc blbe no že nemate ani svíčku :DD