hanulka11

Takže prosím co s tím ,když nefungují šipky zpět a vpřed a ukládání do oblíbených v mozille firefox???

divoké kmeny nehraji /ajťaku/- nebyla to moje lišta
Doplňuji:
děkuji moc za rady a já je předám dál jelikož závadu má moje známá na pc

Nejlepší odpověď
Alesh

  1. byly vůbec navštíveny nějaké stránky? – aby bylo co „zpětovat“ 🙂
  2. „vystoupit/nas­toupit“ – vypnout/zapnout prohlížeč
  3. restart počítače
  4. přeinstalování prohlížeče
  5. přeinstalování počítače
  6. přechod na jiný prohlížeč

… postupně po krocích, myslím že přinejhorším 4) zabere 😉

Další odpovědi
Děda Louda

Nejsem žádný PC fenomén, ale zkusil bych přeinstalovat MF novou verzí. V současnosti jede verze s č. 6 (sedmička se testuje v betě).