sedlina

takže pokud mám délku podmínky 4 roky a trest ve vězení pokud ji poruším na 10 měs. týká se mě amnestie?

takže pokud mám délku podmínky stanovenou na 4 roky a trest ve vězení pokud ji poruším na 10 měs. týká se mě amnestie nebo ne?

Odpovědi
anonym

Jupí, další kriminálník 🙂 Tak že začíná to 21.12.2012 a končí to amnestií… :DD

sio

Týká. Nejde o délku podmínky, ale o délku trestu, a tam se vejdete. Informovat vás budou sami, ale nejprve se řeší nepodmíněné tresty, přijdete na řadu později…