Jamaikl

Takze na svoji hru potrebuju herni engine a 3d modelovaci program na hru jako je napr nfs carbon nic vic

takze na svoji hru abych udelal tak potrebuju engine herni a 3d modelovaci program to je vse na celou hru jako je napr nfs carbon

Odpovědi
Quimby

Ano, pokud na to stačí samotný engine(jako jestli má například funkce pro auto a tak).
Ale stejně se například v Unreal enginu nebo Cryenginu nevyhneš scriptování, ale na internetu je spousta návodů jak udělat jedntlivé věci. Ale jak jsem už říkal hry typu NFS, GTA, LoL… neuděláš sám ikdybs tomu rozuměl na 458%

Anonym.

Nikdy by jsi něco takového neudělal. A i kdyby jo, tak při dokončení této hry ti bude tak 80 let (pokud ti je teď tuším 8 let)
Na takovýchto hrách pracují desítky lidí a i tak jim to trvá ± 2 roky a více.

icurusL

Tady zkus Unity, parádní program na vytváření jak 2D, tak 3D her: http://unity3d­.com/unity/dow­nload