Bezejmenný

Jak zaplatit převodem v Kč za program při nákupu přes web? Více viz níže.

… zato jsou možnosti eura atd. Je možné to zaplatit českejma korunama? jakože, já to prostě beru měnu ve virtuálním stavu, a tudíž to nevidím tak, jako že je česká virtuální měna nebo euro virtuální měna, jen jedna, virtuální a pak při výběru se to převádí na měnu, co platí v daném regionu, no a hle tak to asi není. Takže co mám udělat? Chápete-li mě

Odpovědi
dubraro

Použij Euro, které ti e-shop nabízí. Banka to převede, zaplatí v eurech a strhne ti z účtu koruny. Jako bys třeba v cizině platil kartou.

dudu

Takže už formulace Tvé otázky se mně zdá poněkud neobvyklá – zde se nevyskytují Tvojí vazalové!
Takže, zajdi si do své banky, tam předlož BaPo předkontaci dodavatele a při vyplnění příkazu dbej pokynů.