Avatar uživatele
anonym

Taky Váš vztah k odpovědím dnes citelně ochladl? (mořím se s tím, zatínám zuby, ale je to bída..)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 16Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, annas, terry, aramah, iceT, johana 56, Jikra, anonym, Damiana, Petra09, IK, zzzzz, david22, anonym, anonym, Iahny před 4411 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hlada

Odpoveď byla označena jako užitečná

Přátelé, vydržme!
Serveru se zřejmě zmocnil hacker. Pochybuju, že by soudní majitelé tuhle příšernost mohli dát dobrovolně do ostrého provozu. Jedině, že by chtěli záměrně Odpovědi zlikvidovat.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Andělé

Dnes už se tu vůbec necítím jako „doma“. Láska k Odpovědím citelně pohasla..
Nemám čas a už vůbec chut,hledat vše nové. A tak to bylo ještě včera fajn.:-(
Ani se mi od admínů nelíbí,že nás nikdo předem neupozornil,že dnes nastane změna.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

řišla jsem opět po asi dvoudenní absenci a připadá mi to jako cizí území.Nejsem tu dlouho,ale zvykla jsem si…Dnes je všechno složitější,nep­řehlednější a pokud jsem správně pochopila-nikdo neměl zapotřebí nás na to předem upozornit. VELKÝ ADMIN který žije z našich odpovědí a našeho času nás neinformoval? Jsem znechucená a nebudu se potýkat s potížemi tazatelů když sama musím řešit potíže s novým-horším uspořádáním.Je to slušně napsáno-bída…:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

Jsem silně rozladěn a znechucen!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Tak třeba tomu ještě vychytají mouchy…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

Hlavně ta rychlost Očko, tu mám šíleně žádnou, než napíšu otázku, tak skoro zšedivím, jak ta modrá lišta.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
IK

Mám ráda nové věci 🙂 Ale nemám ráda zhoršení. Podle toho jak se s tím mořím a hlasitosti skřípání zubů, tyto nové věci nepřinášejí ono potěšující zlepšení, ale možná se to zlepší… co myslíte? Dáme si zítra aktivní odpočinek a dnes necháme vyspat konečně játra?
Já asi ano.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Taky, taky 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Petra09

No taky sem zklamana.Je to tu najednou takovy cizi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alexandra

Taky mě to nebaví,a když už dělali změny,mohli tu dát možnost dát si tu svého avatara,tak jak to jde všude jinde.Každý tu nechce mít toho svého z Facebooku,nebo toho jejich trapného,pak jsme tu všichni stejní.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek