Taky Váš vztah k odpovědím dnes citelně ochladl? (mořím se s tím, zatínám zuby, ale je to bída..)

Nejlepší odpověď
Hlada

Přátelé, vydržme!
Serveru se zřejmě zmocnil hacker. Pochybuju, že by soudní majitelé tuhle příšernost mohli dát dobrovolně do ostrého provozu. Jedině, že by chtěli záměrně Odpovědi zlikvidovat.

Další odpovědi
Andělé

Dnes už se tu vůbec necítím jako „doma“. Láska k Odpovědím citelně pohasla..
Nemám čas a už vůbec chut,hledat vše nové. A tak to bylo ještě včera fajn.:-(
Ani se mi od admínů nelíbí,že nás nikdo předem neupozornil,že dnes nastane změna.

anonym

řišla jsem opět po asi dvoudenní absenci a připadá mi to jako cizí území.Nejsem tu dlouho,ale zvykla jsem si…Dnes je všechno složitější,nep­řehlednější a pokud jsem správně pochopila-nikdo neměl zapotřebí nás na to předem upozornit. VELKÝ ADMIN který žije z našich odpovědí a našeho času nás neinformoval? Jsem znechucená a nebudu se potýkat s potížemi tazatelů když sama musím řešit potíže s novým-horším uspořádáním.Je to slušně napsáno-bída…:D

Jikra

Jsem silně rozladěn a znechucen!!!

iceT

Tak třeba tomu ještě vychytají mouchy…

zzzzz

Hlavně ta rychlost Očko, tu mám šíleně žádnou, než napíšu otázku, tak skoro zšedivím, jak ta modrá lišta.

IK

Mám ráda nové věci 🙂 Ale nemám ráda zhoršení. Podle toho jak se s tím mořím a hlasitosti skřípání zubů, tyto nové věci nepřinášejí ono potěšující zlepšení, ale možná se to zlepší… co myslíte? Dáme si zítra aktivní odpočinek a dnes necháme vyspat konečně játra?
Já asi ano.

terry

Taky, taky 🙂

Petra09

No taky sem zklamana.Je to tu najednou takovy cizi.

alexandra

Taky mě to nebaví,a když už dělali změny,mohli tu dát možnost dát si tu svého avatara,tak jak to jde všude jinde.Každý tu nechce mít toho svého z Facebooku,nebo toho jejich trapného,pak jsme tu všichni stejní.