Taky Váš vztah k odpovědím dnes citelně ochladl? (mořím se s tím, zatínám zuby, ale je to bída..)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

Přátelé, vydržme!
Serveru se zřejmě zmocnil hacker. Pochybuju, že by soudní majitelé tuhle příšernost mohli dát dobrovolně do ostrého provozu. Jedině, že by chtěli záměrně Odpovědi zlikvidovat.

Další odpovědi:

řišla jsem opět po asi dvoudenní absenci a připadá mi to jako cizí území.Nejsem tu dlouho,ale zvykla jsem si...Dnes je všechno složitější,nepřehlednější a pokud jsem správně pochopila-nikdo neměl zapotřebí nás na to předem upozornit. VELKÝ ADMIN který žije z našich odpovědí a našeho času nás neinformoval? Jsem znechucená a nebudu se potýkat s potížemi tazatelů když sama musím řešit potíže s novým-horším uspořádáním.Je to slušně napsáno-bída...:D

Zlatý

Dnes už se tu vůbec necítím jako "doma". Láska k Odpovědím citelně pohasla..
Nemám čas a už vůbec chut,hledat vše nové. A tak to bylo ještě včera fajn.:-(
Ani se mi od admínů nelíbí,že nás nikdo předem neupozornil,že dnes nastane změna.

Stříbrný

Jsem silně rozladěn a znechucen!!!

Zlatý

Tak třeba tomu ještě vychytají mouchy....

Zlatý

Hlavně ta rychlost Očko, tu mám šíleně žádnou, než napíšu otázku, tak skoro zšedivím, jak ta modrá lišta.

Bronzový

Mám ráda nové věci :-) Ale nemám ráda zhoršení. Podle toho jak se s tím mořím a hlasitosti skřípání zubů, tyto nové věci nepřinášejí ono potěšující zlepšení, ale možná se to zlepší.... co myslíte? Dáme si zítra aktivní odpočinek a dnes necháme vyspat konečně játra?
Já asi ano.

Zlatý

Taky, taky :-)

Pokročilý

No taky sem zklamana.Je to tu najednou takovy cizi.

Bronzový

Taky mě to nebaví,a když už dělali změny,mohli tu dát možnost dát si tu svého avatara,tak jak to jde všude jinde.Každý tu nechce mít toho svého z Facebooku,nebo toho jejich trapného,pak jsme tu všichni stejní.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4390
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.