Taky vás tak baví dávat palečky????

Mám samozřejmě na mysli ty nahoru. Potěšilo mě,že jako pokročilá jich mohu dávat víc.
Doplňuji:
dudu,ale já neměla na mysli palečky,jen tak bez důvodu. Samozřejmě,že ta odpověď musí mít hlavu a patu,vlastně tak nějak ,jak to píšeš ty.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

jj... jako když dáváš dárek, potěší to především tebe jako dárce ;{)=

Další odpovědi:

Zlatý

chápu udělení bodu jako ocenění správnosti, upřímnosti a jedinečnosti odpovědi od konkretní osoby. Nepovažuji za přijatelné automatické získání bodu za každou odpověď, často za banalitu, okopírování cizí myšlenky nebo za pitomost. Věřím, že administrátor v tomto smyslu dosavadní podmínky upraví.

Zlatý

dávám je hrozně ráda i tam kde jsi přečtu nějakou odpověd a nevidím u ní nic tak je tam dám.

Zlatý

Ano velmi ráda je uděluji, taktéž je ráda vidím u mé odpovědi, když se mi podaří.

Zlatý

Palce nehoru i dolu dávám bez otálení tam kde jsem si na 100 % jist správnou nebo naprosto špatnou odpovědí. Tam kde nevím, nedávám nic ať dají Ti co ví. Taktéž považuji za degradující automatické získání bodu za odpověď, ale jak na to . Není to tak jednoduché. Těm co to myslí poctivě s palci to dává možnost alespoň trochu to napravit.

Pokročilý

Mě i hvězdičky za dobrou otázku :)

Stříbrný

Nedávám je pro zábavu, ale jako hodnocení odpovědi. Odpovědi navíc hodnotím podle toho, nakolik mi připadají relevantní vzhledem k otázce.

Stříbrný

Je to součást této "hry".

Diskuze k otázce

Stříbrný

Michal

Dávat dárky je nádherná záležitost,ale ve hře?

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.