Minas

Taky váš štve že ve hrách a celkově je vidět znak, slovo iluminátů ?

Bratr má GTA V, zahrál jsem si to a už jsem našel nejméně 20 znaků iluminátů, kouknu na novej trailer Deus Ex a tam mluvej o Iluminatech, sakra máte s tím také problém ?

Nejlepší odpověď
Pavel Kohán

nejsi schizofrenik?

Další odpovědi
Quimby

To je přesně podle jejich plánu. Nejdříve byli v utajení, pak pár členů vytvořili vodítka. Jenom konspirační teoretici se jich chytli, začali o tom dávat vědět, určití členi nového řádu to také podpořili.
Nyní se z toho stala obecně známá věc, jakýkoliv únik informací se na to může svést. Každý tomu napomáhá a tím chrání jejich skutečnou identitu, nyní se opravdu stali tajnými, nikdo je nemůže rozlišit od obyčejných lidí.
Teď můžou stát v pozadí a tahat za nitky světa.

Lamalam

Já s tím problém nemám. Ty zřejmě nějaký problém máš, určitě ti pomůžou zde: http://blazinec­.com/

ReHu

Neštve, je mi to jedno.

A…pokud budeš chtít, najdeš znaky skoro všude.