holčička

Taky vás štve že když narazíte na nějakou otázku na kterou chcete odpovědět tak že už jste vyčerpali limit?

Mě jo protože když narazíám na nějakou užitečnou otázku tak mě štve že nemůžu odpovědět!

Nejlepší odpověď
nicasca

až dosáhneš sta bodů,budeš moci odpovídat na otázky,které mají smysl !!! PĚTADVACETKRÁT denně,oproti deseti,jež máš teď

Další odpovědi
lejla37

JO, a hodně… Protože další den pak zapomenu kde to bylo.když narazíám na nějakou užitečnou otázku tak mě štve že nemůžu odpovědět a pak sem třeba hledala na netu něco a zjistila jsme, že tady jsou otázky, které vím…