Taky Vás stojí 10 bodů každá žádost adminům, aby Vám opravili bodování? Před měsícem mi lítal bod jeden.

Potom naskočilo 15, dvakrát jsem žádala o opravu a jsem na 35. Mimochodem, je Vás dost, kde jsou také rozdíly.
Doplňuji:
Hanulko, mně ani tolik nejde o body, jako o to, že u profilu jich mám o 35 více, než v celkovém hodnocení. Takže buď to má nějaký rozumný důvod, nebo je někde v systému chyba. Pokud je v systému chyba je to průšvih, protože bodování potom není v pořádku a nedá se mu věřit.
Pokud to má nějaký důvod, tak ať mi někdo vysvětlí jaký a když v tom najdu logiku, dám pokoj.
Chci tomu prostě porozumět. A když napíšu adminům žádost o opravu, tak okamžitě naběhne do dalšího dne další rozdíl. Tak si myslím, že to je asi nějakým zásahem. Proč ne ale konečně správným?

Nejlepší odpověď
hanulka11

vidíš nemá cenu to řešit – body sem- body tam
Doplňuji:
Nikdy jsem bodování neřešila a adminům nikdy nepsala .
Jak již jsem jednou zde psala… na jiných webech je rubrika, kde přímo mohou uživatelé dávat podněty a admini jim odpoví a případné věci vysvětlí.Zde tomu tak není – bohužel.Mohlo by se to zavést, ale jde o to ,jestli by s námi někdo komunikoval.

Další odpovědi
annas

Ještě jsem adminy nežádala, nesleduji, zřejmě nějaká chyba v programu. Teď jsem se koukla – rozdíl 25 bodů. Snad to sami vyřeší.

www

Obdivuji takovou urputnost v získávání bodů, dokonce jednoho 😁.
Moje komunikae s adminy je po zkušenosti nulová. Body sem, body tam, neřeším to 😉.

zzzzz

Mi lítá 10 bodů, je to asi nějaká chyba. No přece ti ji admin nepřizná.

mosoj

Kždá iniciativa se má po zásluze potrestat.

Drap

A co ti odpověděli ? Podle mých zkušeností odpovídají jen některým, možná že jen těm vyvoleným. Nikdy jsem od nich nedostal odpověď.

johana 56

Moc oodů nemám,jejich omezený počet pociťuji pouze v případě,že nemohu udělit palec tomu,kdo si to zaslouží.Nevidím ale důvod,proč by je měl jiný uživatel sledovat,každý by si měl hledět svého.Je to o bodování,nebo chci něco vědět popř.někomu poradit?Pokud jsem svéprávná,můžu e ozvat sama a nepotřebuji zástupce.Ke cti adminů mohu dodat,že jsem zírala,když někomu vadila moje odpověď „Dovolená se krátí v případě,že PN trvá víve než 100 dní“,zařazena do důvodů „ostatní“.Po mém dotazu ji vrátili zpět.V čem byl porušen kodex,dodnes nevím.Platí zdejší pravidla opravdu pro všechny uživatele,nebo „Ruka ruku myje“ a „Já na bráchu,brácha na mně“?
Doplňuji:
Oprava můžu se.
Co Vy na to,Doktore?

anonym

Ad Johana56 – ty body, do kterých tady šiju, signalizují chybu programu. Jedna část plochy nekomunikuje s druhou. Takže je oč se tady bát. Body vidět jsou, ale systém má zřejmě i jiné problémy. Neboj Johano, nejsem šmírák a nezneužívám ničí osobní údaje. Je třeba upozorňovat na chyby, které adminům mohly uniknout, aby se odstranilo co nejvíce potíží, které program má.

johana 56

ad ocko – stále nechápu ten zarputilý boj o body,nejde přece o život.Spíše jde o to ,že mizí otázky a odpovědi jen proto,že se někomu nelíbí.Jestli bojuji za dodržování pravidel,nemohu je na druhé tolerovat,nebo je dokonce omlouvat.Jsem na těchto stránkách (ač s málo body) dosti dlouho,ale ani mně nenapadlo sledovat počet bodů u ostatních uživatelů.Možná primitivní přirovnání,ale patří mezi mé zásadní „Pomůžu na přechodu babičce s holemi jen proto,že mi do kapsy strčí pětikačku?“

anonym

Johano, tak takhle tedy opravdu ne. Technický problém se projevil rozdíly bodů ve dvou různých částech serveru. U hodnot, které měly být stejné. Jestli v tomhle vidíte můj boj o body, vyměňte si brýle, nebo zajděte na oční.
K tomu není absolutně co dodat z mé strany. Primitivní to opravdu celou dobu je. Tak nevím, co na tom nedokážete pochopit. Mne opravdu Vaše pody nezajímají, a musím říci, pokud je to jen další osobní napadání a žádný kontruktivní názor, tak ani ten. Toho už tu bylo dost a pokud se tu nedá o věcech hovořit jasně a srozumitelně, ale stále má někdo, kdo má evidentně problém se zpracováním mnou napsaných informací svým mozkem, tak s napadáním mé osoby skončete, prostě mlčte. Jste mimo. Bohužel. Řeší se tu více technických potíží a asi Vám to uteklo. Strefovat se zkuste do těch, kteří si to zaslouží. Já tu terč nikomu dělat nebudu a za Vaše nepochopení nemohu.

johana 56

Možná i já mám zrovna špatný den.Přesto si nejsem vědoma toho,že bych se do někoho navážela,natož aby byl mým terčem.Ale to oční je trefa do černého,tam můžu vyměnit brýle leda tak za bílou hůlku…

anonym

Ad Annas, ano dívala jsem se i u Vás a u spousty dalších lidí. Vychází to zhruba 50:50. Prostě u poloviny registrovaných lidí lítají body mezi body profilovbými a celkovými a vždy jsou ty profilové vyšší.

Ad Drap: Ano jedno si admini dali práci mi odpovědět, když jsem se dotázala na přepisování již obodovaných odpovědí (a nesprávných), že tomuto nešvatru bude udzvoněno novou verzí. Ta naběhla necelé dva dny po této informaci.
Uvítala bych lepší komunikaci s adminy. Jestliže tu je nějaký problém, tak stačilo napsat – „Snažíme se to vyřešit.Vydržte měsíc…“
To jejich zaryté mlčení mi hodně vadí. Vypadá to, jako by je naprosto nezajímalo, co se zde děje.

anonym

Ad www: tak tohle je velmi chybně pochopeno to, co jsem psala. Můžeš si to laskavě přečíst ještě jednou? Urputné získávání bodů? Říká se „podle sebe soudím Tebe.“
Jeden bod jsem neřešila a 14 dnů jen čekala, kdy to admini dají do pořádku. Začalo mi to vadit při těch 15. Víš, rozdíl to může být klidně dolů nebo nahoru, ale být by neměl. A mně nejde tolik o to, že mně osobně lítá 35 bnodů, ale body lítají tolika lidem, že tomuto systému přestávám věřit. Hapruje to. Pokud sis toho nevšiml, tak si dej stejnou práci a přijdeš na to, že mám pravdu.
Jestli je tady bodovací systém z nějakého důvodu, tak by měl být funkční. A to zjevně není.

www

Zlob se nebo ne, takhle to na mne působí.
Nechodím sem pro body, velmi rád odpovím na smysluplnou otázku, pokud znám odpověď bez netu. A body mám teď už naštěstí „na háku“. Možná se k tomu taky dostaneš časem, mně se to stalo 😉.

anonym

WWW, moc špatně jsi pochopil, o co mi skutečně jde a já Ti to na nos věšet nebudu. Jak to na Tebe působí není můj, ale jenom Tvůj problém a Tvůj úhel pohledu. Abych se na Tebe zlobila, to nehrozí. Každý má právo na svůj názor a já Ti ten Tvůj neberu. Jenom zastávám pro změnu názor vlastní, že člověk posuzuje druhé podle sebe. A to není dobře, protože tohle měřítko není objektivní. Přijdeš na to, že jsi vedle, nebojím se.
Nešlo mi ani o ten jeden bod – jen mne ten rozdíl překvapil. Když to bylo 15, začalo mi to vrtat hlavou. Víš, mně je jedno, jestli to admin spraví tak, že mi body u profilu ubere, nebo ty celkové přidá, ale spravit by to měl. Procházela jsem asi 15 cizích profilů a ty body takhle lítají u co druhého člověka. Takže v systému je chyba.
To je to, o čem tady píšu. Adminy jsem na to upozornila už dvakrát. S tím výsledkem, jak jsem uvedla. Chybí tu komunikace s nimi.
Dnes jsem se teprve podívala, že jsem 7. stříbrná, a to jsem tu někdy od 9. února. 10 dnů jsem byla u přítele a houby na odpovědích dělala. Chápu to, že jsem ukecaná a rychlá a že to spoustě lidí asi leze na nervy, ale bydlím v cizím baráku sama, tak sedím u počítače, protože nic moc jiného na práci nemám. No a to je vlastně všechno.

Illines

Ocko,jsem na tom stejne co se tyka adminu,dodnes mi nechavaji stary nefunkcni email.Take mi to vadi,mlci a nezajima je to,ze mam problem s prihlasenim.

anonym

Illines, je to špatný. Ta netečnost mne uráží a vadí mi. Měli by s námi komunikovat aspoň trochu. Teď mají jako omluvu problémy s novou verzí. Doufám, že potom se to zlepší.