NikkiD

Taky vás rozčiluje, když se na sociální síti objevují nesmyslné statusy o volbách?

..zvlášť od lidí, co politice rozumí jako koza petrželi? A úplně nejlepší je, když je mají ještě od někoho zkopírované. Ovce.

Nejlepší odpověď
www

Nechodím na žádnou sociální síť, takže tam mně to nevadí.
Je to ale naprosto všude a jen samotné slovo volby už mne vytáčí 🙂

Další odpovědi
Drap

Nerozčiluje. Nechodím na sociální sítě.

Nuk nuk

To je holt riziko sociálních sítí. Pokud mě tam něco rozčiluje, ignoruji to. FB sice používám, ale jako způsob komunikace s přáteli, které nemám šanci vidět osobně, nikoliv jako životní styl.

anonym

Jde to mimo mne.
Více mne rozčílí, když moderátor neví, kdy zemřela Edith Piaf, ale napíše k „jejímu výročí úmrtí“ skvělý článek, z něhož vyplyne pouze to, že někde zjistil, že měla navíc další dva partnery (což v knize její nevlastní sestry je uvedeno ještě s řadou dalších podrobností) a dále skutečnost, že tento moderátor neumí skloňovat zájmena a netuší, kdy tvar zájmena ni je s krátkým a kdy s dlouhým i.
Popravdě vzato i toto je projev omezenosti až tuposti. Když si někdo hraje na politologa, je to podobné.

marci1

Ne. Nejlépe na sociální sítě nechodit, nečíst to, mít klid a zachovat si duševní zdraví. 🙂

leporela22

sociální sit jsem neviděl ani z vlaku

marek953

Je směšné, jak tady píšete, že nechodíte na žádnou sociální síť. Co myslíte, že je tato stránka (odpovedi.cz)…? :D Je to blog nebo snad zpravodajský server? Ne! Je to sociální síť… ;)