Avatar uživatele
NikkiD

Taky vás rozčiluje, když se na sociální síti objevují nesmyslné statusy o volbách?

..zvlášť od lidí, co politice rozumí jako koza petrželi? A úplně nejlepší je, když je mají ještě od někoho zkopírované. Ovce.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 3842 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Nechodím na žádnou sociální síť, takže tam mně to nevadí.
Je to ale naprosto všude a jen samotné slovo volby už mne vytáčí 🙂

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nerozčiluje. Nechodím na sociální sítě.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nuk nuk

To je holt riziko sociálních sítí. Pokud mě tam něco rozčiluje, ignoruji to. FB sice používám, ale jako způsob komunikace s přáteli, které nemám šanci vidět osobně, nikoliv jako životní styl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jde to mimo mne.
Více mne rozčílí, když moderátor neví, kdy zemřela Edith Piaf, ale napíše k „jejímu výročí úmrtí“ skvělý článek, z něhož vyplyne pouze to, že někde zjistil, že měla navíc další dva partnery (což v knize její nevlastní sestry je uvedeno ještě s řadou dalších podrobností) a dále skutečnost, že tento moderátor neumí skloňovat zájmena a netuší, kdy tvar zájmena ni je s krátkým a kdy s dlouhým i.
Popravdě vzato i toto je projev omezenosti až tuposti. Když si někdo hraje na politologa, je to podobné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Ne. Nejlépe na sociální sítě nechodit, nečíst to, mít klid a zachovat si duševní zdraví. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
leporela22

sociální sit jsem neviděl ani z vlaku

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marek953

Je směšné, jak tady píšete, že nechodíte na žádnou sociální síť. Co myslíte, že je tato stránka (odpovedi.cz)…? :D Je to blog nebo snad zpravodajský server? Ne! Je to sociální síť… ;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek