Drap

Taky vás nadzvedne ze židle, když sotva dopíšete odpověď tak se objeví : Otázka byla odstraněna ?

Během poslední půl hodinky u barbakana dvakrát

Odpovědi
hanulka11

Ano pracně vymýšlet odpověď a zjistit, že je k ničemu naštve

anonym

ne

anonym

Zmizne další a další a další .....
Doplňuji:
Bod ti dávat nebudu,škoda barvy.

Michal Kole

Samozřejmě.

Škoda, že nejsem právník podal bych žalobu za požadoval náhradu ČASU

Dle nějaké Ensteinovi teorie relativity času, prý je možné v čase cestovat, rtakže když to jde fyzikálně, tak by to mělo jít i právně čas nahradit.

Kamionacka09

Ano nastve,kord kdyz clovek psal vic vet.

annas

Mně se to dnes stalo u Funny 4× nebo 3×? – Uvědomuji si, že jedna otázka byla anketní. .