Taky vás na blog.cz tak „dere“ to odpočítávání do údajného konce světa?

Na hlavní stránce na www.blog.cz je na vrchu malá tabulka, kde se odpočítává čas do dne, kdy má být údajný konec světa. Já osobně přímo na konec světa nevěřím, ale připouštím, že se něco ten den může stát. Ale i tak mě celkem znervozňuje ono odpočítávání. Taky vás to tam znervozňuje? (nezáleží, zda věříte nebo ne v onen den) Nebo vadí vám to tam psychicky či esteticky?

Nejlepší odpověď
beer

Nedere.
Přiznám se ale, že mne už derou otázky ohledně 21.12.2012 zde. ))

Další odpovědi
badisko

ne naten blog nechodim …a urcite se neco stane a to ze.. bude novej den a pak dalsi a dalsi ..jednou zeme zanikne to besporu…ale nebude to kvuli konce nejakeho kalendare …
Doplňuji:
a pokud se pletu tak uz mi asi nikdo nerekne ze jsem nemel pravdu ohledne konce sveta …

anonym

Na tento den máme naplánovanou oslavu svátku vnučky, takže si to nenechám pokazit.

bolak

Já pravidelně používám eggtimer, když si jdu třeba dělat vajíčko > http://e.ggti­mer.com/150 , takže mě odpočítávání neděsí.

A co se týče konce světa, tak jsme připravený, už máme napečíno.

redy

Nojo nikoho to nebere ale furt dokola se mele. :D
já se teda bojím mám takovej zvláštní pocit akorát nevím jestli to je z ty včerejší pitky nebo z konce světa ha ha ha

Drap

Nedere, nevadí mi to. Nechodím tam.

anonym

Rád repjete do adminu s datem 21.12.2012? Tak až dostanete ban tak se nedivte 🙂
Doplňuji:
Žena = Ráda 🙂