Amie

Taky vám vadí, že svou otázku nemůžete změnit?

Stačí chybné slovíčko či jen špatně položená otázk, která vyzní úplně jinak než by měla a problém je na světě. Ono, existuje „doplnění“, které ovšem ne vždy postačí na to, co by autor chtěl změnit a omluvit se za nedorozumnění.

Nejlepší odpověď
anonym

Amie, a nejhorší je, že já po sobě chyby vidím až na té odeslané odpovědi. Snažím se o duši a stejně mi to utíká. Pravidla znám dobře, přesto šotek řádí a občas zírám na své dílo hodně vyděšeně. Bylo lepší smět si text dodatečně opravit. Chápu ale adminy, že bylo třeba zamezit dodatečnému měnění odpovědí.
Taky se mi stalo, že jsem kdysi koukala na nesmyslnou odpověď, na niž jsem upozornila a ona se mi před očima proměnila. To je důvod, proč se do jednou odeslaného textu dnes už nedá vstupovat. A je to nejspíš správné. Nějaká ta chyba je pochopitelná a normální člověk se nad ní nepozastaví.

Další odpovědi
annas

Anie, u otázky je možnost náhledu, takže opravit lze Je nutné před odesláním formulace překontrolovat. Proti minulosti k žádné změně nedošlo.

Náhled, tedy i možnost opravy mně chybí u odpovědi – považuji za zhoršení.

david22

Taky mě to vadí. A vadí mi, že nemohu změnit ani odpověď, když udělám chybu.

led

Ano, pripadá mi to teraz ako rozprávanie, vyslovené slovo nemožno vrátiť späť.
Človek musí byť opatrnejši, čítať znova, čo napíše a až potom kliknúť na ‚odeslat‘.
Ale keď vkladáme myšlienky do klávesnice, snažíme sa udržať ich rytmus, ale musíme sa potom zdržovať opätovným čítaním. Spomaľuje to. Doteraz som si naivne myslela, že internet zrýchľuje komunikáciu…

Alča M.♥

Vadí, ale kfdyby to šlo, třeba by ses ptala „Jaká je nejznámější česká lidová písnička?“ a ostatní by odpověděli „Prší, prší“. A pak bys ji mohla klidně změnit na: „Jaká je posdle vás nejlepší americká popová písnička?“ A bylo by tam prší, prší, takže by všichni vypadali jako blbci. Nebo můžou být i horší případy, to si určitě umíš představit. A nebo to může být naopak. Třeba by se ptali, kdo je nejlepší na odpovedich.cz a ty bys napsala, že ocko. A otázka by se změnila na: „Kdo je největší blb na odpovedich.cz“, a ty by ses pak musela dlouho ocku omlouvat
Doplňuji:
KDYBY, PODLE