mandat

Taky vám už leze na nervy, když někdo přirovnává ztracené malajsijské letadlo k seriálu Ztraceni?

Nejlepší odpověď
NikkiHeat

Toto přirovnání jsem ještě neslyšel takže mi na nervy nemůže lézt…

Další odpovědi
anonym

Zcela dobrovolně se přiznám, že jen matně tuším, o čem jsou Ztraceni.
A „ztracené malajské letadlo“ beru jako neveselou skutečnost, spekulace mne moc nezajímají a – pokud vím, žádná nová fakta o něm nejsou…

zzzzz

Ne neleze, já seriály nesleduji, tak nevím o čem mluví.

Emefej

Ještě jsem toto přirovnání neslyšel, takže mi to na nervy ani nikam jinam neleze.

anonym

K nám na vesnici se ještě toto přirovnání nedoneslo, takže jsem to ještě neslyšel a televizi to neříkali.

bolak

To srovnávaj jo? Zajímalo by mě kdo mačká to tlačítko.

Lamalam

Na nervy mi to neleze, ještě jsem to neslyšela.