Drap

Taky vám to dnes klouže ?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Klouže, klouže, podařilo se mi bez pádu doklouzat až na nákupy a zpět. Moc se mi líbí, jak všichni důstojně a z vysoka našlapují. Žádný předvánoční spěch…

Další odpovědi
zzzzz

U nás je 7 nad nulou, i ve dvě v noci u nás bylo 5 nad nulou, už nemáme žádný sníh, Vánoce budou na blátě.

hanulka11

šílená ledovka -na všechny strany – ráno během chviličky -jen jsem přešla náměstí 2 bouračky a několik lidí se válelo po chodníku – již nikam nevyjdu prší a namrzá

honza19hk

dopoledne jsem byl v Poděbradech a klouže to.Svezl jsem se i s tatrou do příkopa ale zase hned vyjel.

venkovan

Špatně.
Na boty jsem nasadil nesmeky.
Nevím v čem je problém, aby je neměli i další lidi – stojí méně než rozbitá flaška whisky dyž se při pádu rozbije.

mosoj

Ráno jsem se doklouzal pro 4 kg soli. Vyrobil eutektickou směs a na schodech k domku již dobré. Nyní se pokouším rozmrazit cca 0,5 mm led na oknech auta.
Nikoliv solí ale Glykoselem. Manželka vzhledem k tomu že vlastní osteoporózu dostala zákaz vycházení !!
Doplňuji:
zzzzz , tak se pokochej !
Obrázek je z pohádkové čtvrteční cesty na šumavskou železnou Rudu.

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/574291/IMG_4599­.JPG

sevos

Znojmo 2 nad nulou,od rána slabě prší.
Doplňuji:
.

mosoj

Tak na tom autě není 0,5 mm ale 5 mm silná námraza !! Omlouvám se .