Avatar uživatele
Drap

Taky vám to dnes klouže ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, hanulka11, Sůwa, zzzzz, anonym, breja před 4149 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Klouže, klouže, podařilo se mi bez pádu doklouzat až na nákupy a zpět. Moc se mi líbí, jak všichni důstojně a z vysoka našlapují. Žádný předvánoční spěch…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzzz

U nás je 7 nad nulou, i ve dvě v noci u nás bylo 5 nad nulou, už nemáme žádný sníh, Vánoce budou na blátě.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

šílená ledovka -na všechny strany – ráno během chviličky -jen jsem přešla náměstí 2 bouračky a několik lidí se válelo po chodníku – již nikam nevyjdu prší a namrzá

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

dopoledne jsem byl v Poděbradech a klouže to.Svezl jsem se i s tatrou do příkopa ale zase hned vyjel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Špatně.
Na boty jsem nasadil nesmeky.
Nevím v čem je problém, aby je neměli i další lidi – stojí méně než rozbitá flaška whisky dyž se při pádu rozbije.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Ráno jsem se doklouzal pro 4 kg soli. Vyrobil eutektickou směs a na schodech k domku již dobré. Nyní se pokouším rozmrazit cca 0,5 mm led na oknech auta.
Nikoliv solí ale Glykoselem. Manželka vzhledem k tomu že vlastní osteoporózu dostala zákaz vycházení !!
Doplňuji:
zzzzz , tak se pokochej !
Obrázek je z pohádkové čtvrteční cesty na šumavskou železnou Rudu.

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/574291/IMG_4599­.JPG

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sevos

Znojmo 2 nad nulou,od rána slabě prší.
Doplňuji:
.

Upravil/a: sevos

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mosoj

Tak na tom autě není 0,5 mm ale 5 mm silná námraza !! Omlouvám se .

před 4149 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek