taky vam tekly slzy??:((

http://www.you­tube.com/watch?v=u­URqo9UQzbk :'((

Nejlepší odpověď
hanny 2

Tekly.....? To je slabý slovo!Pořád jsem čekala,že ta kočička ožije…To snad ani není možný,jak jsou ty zvířátka chytrý!

Další odpovědi
arygnoc

a pak že resuscitace je vynález člověka.

úžasné.

iceT

Řvala jsem jak najatá,když jsem tohle měla na zdi FB,kočky mám moc ráda,a bylo mě to moc moc líto.Jen u toho byla ještě srdceryvnější hud­ba…

anonym

Videla jsem prvnich par sekund … jsem slaboch , bojim se podivat dal. ☹ -iv-

jendahun

Pěkné a moc smutné.Ať mi pak někdo vykládá,že zvířata nemají inteligenci a cítění.