Avatar uživatele
pusinka50

Taky vám teď za okny hlučí škrabky domovníků odhrabujících pěkný nános sněhu?

Máte rádi sníh? A máte ho rádi ve městě ?
Já nikoliv, bojím se ušlapaného sněhu, zledovatělých chodníků, ledu schovaného pod sněhem. Posypané solí chodníky zas ničí obuv

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? manon, anonym, anonym, zzzzz, anonym před 4126 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Děda Louda

jiné

Jsem v opačném postavení, takže moje škrabky hučí za okny ostatním. Sobě samozřejmě hučím taky, ale to nevnímám, protože hučím pod okny a tudíž nejsem doma.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

jiné

Doplňuji:
tady kde se nachazim nesnezi …a bydlim v dome tudiz domovnik jsem ja ..a ani skrabku nemam …to jsem to dopal..asi ze vratim do CR..pak ze se mate spatne ..skrabky a lopaty na snich mate ..domovniky …a smih…holt nekdo se ma …lol

Upravil/a: badisko

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zzzzz

mám rád/a sníh jen mimo město (na vsi, na horách)

U nás ho teď moc není, jen takový poprašek, ale před pár lety jsme ho měli tolik, že některým se podařilo auto vyhrabat až v dubnu. Na horách sníh miluju, ráda lyžuju. Jsem zvědavá, kdo ho letos bude na chodnících uklízet, když ústavní soud zrušit ty práce pro nezaměstnané. No snad si nic nezlomím

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

mám rád/a sníh jen mimo město (na vsi, na horách)

Doplňuji:
Sníh mám rád na chalupě,v Praze moc ne,stejně je z něj většinou brzy břečka.Jinak domovník z vedlejšího baráku už tu rachtal,ale ráno mu to vrátím až nastartuju sněhovou frézu:-)

Upravil/a: Rocker

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

jiné

Doplňuji:
Sníh mám ráda jen když už je napadáno, kalamity zažehnány a silnice jsou suché a sjízdné. Pak za hezkých slunečných dnů, obzvláště na horách, sníh beru na milost :) Ale až roztaje a vyleze tráva, to bude teprv ono :)

Upravil/a: manon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briliant

nemám rád sníh

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

mám rád/a sníh kdekoliv

Doplňuji:
Napadaný sníh je pro mne svátek a mám ho moc ráda. Žiji na vesnici, ale sníh mi nevadí ani ve městech. Pokud je chodník zledovatělý, tak jdu pomalu a nebo z něj slezu. Jestli byla někde použitá posypová sůl ani nepoznám.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

sníh je hezký, ale bojím se chodit venku po ušlapaných nebo zledovatělých cestách

Jak píšeš ty. Jelikož nosím ráda podpatky a ty se se sněhem a ledem moc nekamarádí, je to dost nevyrované – takže tu největší nadílku raději pozoruji za okny z útulného domova. Nebo z nějaké kavárničky. V sobotu i dneska dopoledne jsme na chalupě zatopili v krbu a pili svařák a jedli kaldoun a bramboráky, venku sněžilo – nemělo to chybu! Líbí se mi to, je to romantické, má to vánoční atmosféru. Ale nebezpečné je to hlavně v autě. Dneska jsem cestou domů viděla dvě nehody, a taky řidiče trčící u krajnice, neboť je evidentně „vypekly“ letní gumy… Sníh je krásný, ale …:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

mám rád/a sníh jen mimo město (na vsi, na horách)

Doplňuji:
ve 3 ráno mne vzbudily pluhy a stále sněžilo – nyní šly asi odpočívat – fuj to je cachtanec

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
odpomass

mám rád/a sníh kdekoliv

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

nemám rád sníh

…již od svých 15 – ti let!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

jiné

Doplňuji:
také sníh odklízím,ale místo hrabal jsem si vzal TZ4K14 s radlicí.
http://parezyh­radec.rajce.id­nes.cz/moje_techni­ka/#TZ-4K-14_www.kolhoos­.pri.ee.jpg

Upravil/a: honza19hk

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek