ven.cik

Taky vám ted pořád padá online vysílání ČT4 ?

Včera nějak moc ne, ale ted pořád, docela mě to štve neviděl sem druhou branku…!!! To je to tak přetížený nebo co ? Pořád pádá plugin Shockwave, tak sem ho zkusil přeinstalovat a furt nic, až ted na přestávku to neblbne, ale to zas začne…Nemá někdo nějakou radu ? Mám Google Chrome…
Doplňuji:
Už to moc nepadá, i když ted bych byl radši kdyby to padalo :/

Nejlepší odpověď
cincina

Já se taky dívala a vůbec mi nepadal a to taky používám Chrome…

Nevím jak vám, ale mě to připomíná úžasný rok 2010, takže bych ještě neházela flintu do žita:) My to dokážeme!

Další odpovědi
Bedy

Google Chrome není dobrý prohlížeč na přehrávání videí, často má problémy, nejen na iVysÍlání ČT, ale i na Youtube a dalších webech, zejména s videi ve vyšší kvalitě.
Mísot Google Chrome doporučuji přejít na prohlížeč Iron, který je úplně stejný, jen ho nevyvíjí Google a navíc nesleduje aktivitu svých uživatelů.
Více o Ironu najdete zde: http://www.zdar­ma.org/1018-srware-iron-prohlizec-jako-google-chrome/

Nebo použijte úplně jiný prohlížeč, například zmíněnou Operu či Internet Explorer. Mohu říct, že Internet Explorer 9 a novější je velice rychlý a bezproblémový prohlížeč. Doporučuji Internet Explorer.

pl4toon

Koukám momentálně online na zápas Česko- Švýcarsko a nepadlo to ani jednou. Pro web ČT používám Operu, z mé zkušenosti nejspolehlivější prohlížeč pro web ČT :)
Doplňuji:
njn, 2:4 to nepotěší :( Podle mě nemáme letos na titul.