štamgast

Taky vám tak vadí když vám někdo odpoví nevím?

Ve mně to vždycky vře když slyším na otázku odpověď nevím. Přece člověk musí mít k dané věci důvod.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
iceT

Jak kdy

Podle toho jaká je otázka.Ne vždy člověk zná odpověd,třeba složitý matematický výpočet se jen tak z hlavy nevypočítá a na danou otázku je odpověď nevím adekvátní řekla bych.Na otázku proč jsi udělal to a to,zní nevím jaksi vyhýbavě,tázaný odpověď zná,ale zřejmě se stydí přiznat barvu.
Jiná situace je tady na odpovědích, pokud nevím,tak ani nic nepíšu,protože pokud nemám co říct,je lépe mlčet.

Další odpovědi
briketka10

Ne

ještě se mi to nestalo vždy jsem dostala
jinou odpověď než ano, ne, nevím 😁
je to odvislé od správně položené otázky..

Doplňuji:
většinou čerpám rady anebo
dávám odkazy já tázajícím ..

zjentek

Jak kdy

ani nevím ..jak kdy je jakoby nevím ,)

zistan

Ne

ivzez

Ne

Lamalam

Ne

Nevadí, nevím je také relevantní odpověď.

brillant

Ne

led

Jak kdy

Ak položíte otázku, robíte tak preto, že žiadate odpoveď. Tá môže byť aj určitá presne na vašu otázku, ale i neurčitá – neviem… Je to spôsob, ako odpovedať, ´ano vašu otázku som si prečítala, vypočula… ale neviem na ňu odpoveď´. V tomto prípade informácia pre vás: pýtajte sa iným spôsobom, alebo inde.
Takže odpoveď ´neviem ´je jasná odpoveď.

cochee

Ne

Tak když se mě zeptáš, jak se operuje mozek, tak ti taky odpovím nevím, jaképak vření, nejsem neurochirurg ;) chceš-li se vyhnout odpovědi „nevím,“ musíš se zeptat osoby, která o tématu má aspoň šajnu :)
Doplňuji:
Třeba našemu technologovi provozu takhle odpovídám s oblibou a velmi často, dokonce i když vím ;) je se svými otázkami svérázně otravný…

postcd

Ano

Doplňuji:
nevím, blbost, hloupost, volovina – pro mě nežádoucí odpovědi

Poklička

Ne