panenka

Taky vám tak rychle miznou body jako mě?

Před chvílí jsem měla 27403 a ted mám 27380 to už si tu zase někdo hraje? nebo jak to tu je a já myslela že je tu konečně klid
Doplňuji:
A potom že tu panuje mezi náma přátelství osobně si myslím že jsou to jen přetvářky a víc se tu ubližuje jak pomáhá a místo aby tu vládla pohoda a klid je tu zášt a závist

Nejlepší odpověď
aramah

Já nevim ale nedávno tady každý psal jak mu na bodech nezáleží.A nejednou je zle,vždyť jde jen o body nebo ne? :DD

Další odpovědi
SajmonModer

Panenko nebuď naštvaná! To dělá admin. Hodně témat teď převedl do kategorie Aktuality a Zábava. I moje nějaké otázky teď převedl, přišly mi mejly. Nechápu proč to dělá.

arygnoc

taky mi zmizeli, fňuk.

Elk

A já blbec jsem si myslel, že to je stránka odpovědí a ne hloupé hromadění bodů…
To jsem, ale naivní…?!!!

zdeny

Oni můžou mizet body?!!!!!!!!!!!!!

tom004

Mohu také potvrdit odebrané body. To není žádný problém,jenom se pokouším pochopit,co je tak veselého na jaderném problému v Japonsku. Protože otázka byla přeložena do „ankety a zábava“.

iceT

Body mizí i tehdy,pokud odpovíte na otázku z hlavní strany,otázka i odpovědi jsou ohodnoceny,a potom se otázka přesune do anket.To se odečtou body tazateli i odpovídajícímu.
Něco podobného v tom smyslu mi napsal admin asi před dvěma měsíci,když jsem se ptala jak je to možné.

arygnoc

nejde mi o body, spíš jde o ty práva, které body umožňují – víc otázek, víc odpovědí.
Jestli jsou limitované palce, ani nevím.

panenka

Ano zdeny můžou tím že vám tu někdo vaši otázku přesune do anket do zábavy pokud vám to přesune administrátor dojde vám meil pokud uživatel nic vám nepříjde.Mě taky právě od admina nic nepřišlo proto jsem položila tuto otázku.Tím že se vám vaše otázky přesunou vy ztrácíte body. Ti co to tu dělají to moc dobře vědí jak nás tu rozhádat

panenka

Nejsem naštvaná jen mě od něj žádný meil nepřišel zatím že by mě to udělal konkrétně on .

panenka

Já jsem tu proto protože ráda pomáhám lidem ale komu tu pak můžu věřit?a komu ne mělo by se to tu konečně sklidnit protože už z tadyma odešlo hodně dobrých uživatelů a to jen kvůli tady tomuto a to co tu bývalo

panenka

Ano aramah máš pravdu ale když se neozveme bude tu mezi náma furt panovat takováto nálada .Mě o ně nejde já to nedělám a pokud to tu někdo dělá měl by se nad sebou zamyslet protože asi to nebude normalní člověk .

panenka

Ano aramah máš pravdu ale když se neozveme bude tu mezi náma furt panovat takováto nálada .Mě o ně nejde já to nedělám a pokud to tu někdo dělá měl by se nad sebou zamyslet protože asi to nebude normalní člověk .