quentos

Taky vám prohlížeč Opera při spuštění hraje hudbu z vašeho PC archivu?

… a vždy od jednoho konkrétního interpreta? U mě si vybral Avril Lavigne :{D> je mi záhadou proč – ač se to může tak zdát, první v abecedě by nebyla…
Nestěžuju si, naopak je to příjemný bonus, jen mi to přijde zvláštní a zajímá mě, jestli jsem v tom sám :{D>
Doplňuji:
tak změna… o téhle písničce nevím :{D> nějak to vyměnilo interpreta, tuhle v archivu nevím…

Nejlepší odpověď
gecco

Ne – ale možná je to tím, že používám stařičkou verzi 12.15…
😉

Další odpovědi
honza19hk

operu nepoužívám takže nevím.

zjentek

ano ano ..taky taky

Magix.cz

Žádná z mých Oper to nikdy nedělala, ani současná 26.0. Napadají mě dvě možnosti : změnil si systémové zvuky windows nebo si stáhnul nějaký plugin pro Operu, který spouští tu hudbu…

ivzez

Která verze Opery?

Také používám starší (12.16) …

suaeda

Prohlížeč operu – starší verzi občas používám, ale ta nic nepřehrává. Novou verzi opery po vylepšení podle mustru google chrome nepoužívám.

quentos

*tuhle v archivu nemám