uccello

Taky vám přijdou neomezené tarify operátorů nesmyslné?

Když už neomezený tarif, tak udělám třeba za 300,– volání a sms do všech sítí neomezeně a dejme tomu 1GB dat k tomu. Kdo by chtěl neomezené FUP, tak by to měl za 500,–. Šmitec a lidi by se k nim cpali v davech. Taková prasárna, že máte „neomezené“ volání za 300 jen do stejné sítě a ostatní sítě se vám k té částce přičítají… to si můžou strčit někam. Nakonec zaplatíte více, než s běžným tarifem s omezením.

Nejlepší odpověď
Hohny

Myslím, že není nač si stěžovat. Před rokem jste si mohli o neomezeném volání za 700,– měsíčně, nechat jenom zdát. Kdo opravdu hodně volal, utrácel tisíce za měsíční paušál a dnes to má za celkem rozumných 700,–. Zase nemůžete čekat zázraky, ale buďme rádi za to, co se v poslední době na našem mobilním trhu odehrálo.

Další odpovědi
mosoj

Musíš si vybrat neomezené volání u těch solidnějších operátorů a ne u O2.
Můj syn má má s vnukem neomezené volání jako individuelní tarif do všech sítí za 500 Kč + 1,5 GB