Avatar uživatele
Kamionacka09

Taky vam pride letos jaro takovy divny?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, briketka10, Petra09 před 4385 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Conchus

Podivné je už to, jak pozdě nastoupilo mrazivé období bez sněhu. No a nástup léta je pochopitelně zpožděný. Chudáci mé růže. Jedu teď na své letní sídlo a už teď je mi nevolno, kolik toho bude zmrzlého.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Po těch několika rocích, kdy zimu střídalo hned léto, mně přijde letošní jaro naopak zcela normální.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Ano , dost studený …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

jo jo jednou svítí sluníčko, pak zase zaleze a člověk neví, kdy má pověsit prádlo na zahrádku nebo nemá to mě nejvíc na tom jaru štve, jestli nebude pršet ! :DD
Doplňuji:
jak předpovídali u nás v Pardubicích je pěkně velká bouřka již asi hoďku a krásně hřmí bez blesků, které mám jinak ráda :DD

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Nie, dokonca si pamätám sneh 1.mája v Prahe. Nebol veľký, ale bol. A ´veľké´oslavy boli prítomným veliteľom armád Varšavskej zmluvy maršálom Grečkom rýchlo skrátené mal iba 5 minútový prejav, ktorý končíl slovami „je vám zima, choďte sa zohriať“. Možno si niektorí z účastníkov osláv na to pamätajú.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Naopak! Konečně pravé aprílové počasí, jak jsem byla z dětství zvyklá. Ráno mlha, v poledne slunce, navečer sněhová vánice. Proč ne, alespoň není nuda a můžeme se těšit na parádní léto. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek