Kamionacka09

Taky vam pride letos jaro takovy divny?

Nejlepší odpověď
Conchus

Podivné je už to, jak pozdě nastoupilo mrazivé období bez sněhu. No a nástup léta je pochopitelně zpožděný. Chudáci mé růže. Jedu teď na své letní sídlo a už teď je mi nevolno, kolik toho bude zmrzlého.

Další odpovědi
www

Po těch několika rocích, kdy zimu střídalo hned léto, mně přijde letošní jaro naopak zcela normální.

hanulka11

Ano , dost studený …

briketka10

jo jo jednou svítí sluníčko, pak zase zaleze a člověk neví, kdy má pověsit prádlo na zahrádku nebo nemá to mě nejvíc na tom jaru štve, jestli nebude pršet ! :DD
Doplňuji:
jak předpovídali u nás v Pardubicích je pěkně velká bouřka již asi hoďku a krásně hřmí bez blesků, které mám jinak ráda :DD

led

Nie, dokonca si pamätám sneh 1.mája v Prahe. Nebol veľký, ale bol. A ´veľké´oslavy boli prítomným veliteľom armád Varšavskej zmluvy maršálom Grečkom rýchlo skrátené mal iba 5 minútový prejav, ktorý končíl slovami „je vám zima, choďte sa zohriať“. Možno si niektorí z účastníkov osláv na to pamätajú.

Damiana

Naopak! Konečně pravé aprílové počasí, jak jsem byla z dětství zvyklá. Ráno mlha, v poledne slunce, navečer sněhová vánice. Proč ne, alespoň není nuda a můžeme se těšit na parádní léto. 🙂