Pokročilý

Taky vam pride letos jaro takovy divny?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Podivné je už to, jak pozdě nastoupilo mrazivé období bez sněhu. No a nástup léta je pochopitelně zpožděný. Chudáci mé růže. Jedu teď na své letní sídlo a už teď je mi nevolno, kolik toho bude zmrzlého.

Další odpovědi:

Zlatý

Po těch několika rocích, kdy zimu střídalo hned léto, mně přijde letošní jaro naopak zcela normální.

Zlatý

Ano , dost studený ....

Zlatý

jo jo jednou svítí sluníčko, pak zase zaleze a člověk neví, kdy má pověsit prádlo na zahrádku nebo nemá to mě nejvíc na tom jaru štve, jestli nebude pršet ! :DD
Doplňuji:
jak předpovídali u nás v Pardubicích je pěkně velká bouřka již asi hoďku a krásně hřmí bez blesků, které mám jinak ráda :DD

Zlatý

Nie, dokonca si pamätám sneh 1.mája v Prahe. Nebol veľký, ale bol. A ´veľké´oslavy boli prítomným veliteľom armád Varšavskej zmluvy maršálom Grečkom rýchlo skrátené mal iba 5 minútový prejav, ktorý končíl slovami "je vám zima, choďte sa zohriať". Možno si niektorí z účastníkov osláv na to pamätajú.

Zlatý

Naopak! Konečně pravé aprílové počasí, jak jsem byla z dětství zvyklá. Ráno mlha, v poledne slunce, navečer sněhová vánice. Proč ne, alespoň není nuda a můžeme se těšit na parádní léto. :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.