štamgast

Taky vám před chvílí nešel internet na pár minut?

Odpovědi
hanulka11

nepozorovala jsem ,že by nešel

Funna

šel…mám prostě protekci .-)

anonym

Nešel,proto že jsem měl vypnutý PC!

Markykucerka

Nešel a ještě pořád mi nejde seznam.cz

anonym

Ale ne zatím běží v pohodě. Ačkoliv se vždycky po nějaké době ukáže hlášení, že se nelze připojit k internetu, ale stačí se odpojit a zase zapojit.

Bedy

Záleží, jakého máte poskytovatele internetu. Ne všichni máme stejného poskytovatele. V České republice působí stovky, možná tisíce různých poskytovatelů od velkých poskytovatelů (UPC, O2, U:fon,..) až po drobné lokální poskytovatele…

Michal Kole

To mohl být jen lokální výpadek, třeba se jen zacykloval nějaký switch u Vás v baráku ve sklepě.

Moderní síťové prvky mají autodiagnostiku a při problému se sami restartují a to byl zrovna ten výpadek.