Deli

Taky Vám pračka žere ponožky??

A bráníte jí v tom nějak? Třeba spínáním ponožek v páru k sobě, nebo tím, že zakoupíte 5 párů stejných ponožek a ono to pak nějak vyjde?

Nejlepší odpověď
anonym

Manželka dává ponožky(i jiné drobné prádlo) do pytlíku a už se nestává,že by něco bylo za bubnem.

Další odpovědi
hanulka11

mě nežere ponožky, vy si zkontrolujte odtok může se stát, že vám pračka zanedlouho bude stávkovat…bude přežraná

anonym

Ja uz pred lety prisla na to , ze ponozky pracka nezere !! A jak ?
Synove – byli oba na hokejovce – skole. To znamena : same treninky , zapasy , turnaje . Tim padem same prevlikani. psisli , vysypali tasky a ja prala. a kdyz jsem vesela , tak do paru jich bylo minimalne. Az , kdyz jsem zacala parovet pred pranim , tak jsem zjistila , ze jich hodne chybi.
Plus : kolikrat i dnes , kdyz peru barevne povleceni , ktere pak nezehlim , jen slozim , tak tam nekdy najdu " potvurku 2 az za par mesicu – pekne schovanou. 🙂 -iv-

arygnoc

žere.

tky kupuji víc párů stejné barvy, velkosti a materiálů.

Někdy mi jeden pár zbyde.