Taky vám občas v rubrikách na odpovedi.cz chybí rubrika "Umění"?

Kolikrát jsem zde podávala otázku a viděla i jiné lidi, ptající se na témata, která by nejlépe spadala pod rubriku například "Umění a tvorba" nebo tak něco. Ale v rubrikách to tu bohužel na výběr není. Myslíte, že by byl dobrý nápad to dodat třeba i jen jako podrubriku rubriky Volný čas a Hobby nebo tak něco? :)
Doplňuji:
badisko: tvoje názory mě tu už upřímně nezajímají ;)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Já považuji za umění i divadlo, literaturu, hudbu, film a různé jiné kulturní obory a na to tady rubriky jsou. Ty asi postrádáš kolonku na výtvarné umění ap. to tady extra není, ale do "ostatní kultura " se dá takový dotaz vložit.

Další odpovědi:

Zlatý

Mně tu chybí kategorií... Medicína, Psychologie, Operační systémy, Počítačové hry, Věci okolo servru odpovedi.cz, Autobusy a vlaky, Politika, Překladatelský koutek, atd.

A udělal bych klidně i kategorii "Domácí úkoly": a mohla by bejt klidně skrytá, stejně jako "Sex a úchylky" nebo jak se jmenuje ta stávající neviditelná, když vám to některejm tolik vadí.

A kniha přání a stížnosti by tu bodla, tu by museli vynášet každej den...

Zlatý

V rámci nabízených možností lze určitě zvolit pro tvoje téma určitě vhodnější kategorii než Počítače-Sítě ;-).
Osobně mně nová rubrika nechybí, lze využít stávajících.

Zlatý

Nemohou být rubriky na všechno. Co dát takový dotaz do rubriky kultůra ?

Stříbrný

těch rubrik co tu není je dost ale všechno se dá někam zařadit,myslím do těch co už tu jsou.

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

a zoologie...

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.