Taky vám občas v rubrikách na odpovedi.cz chybí rubrika „Umění“?

Kolikrát jsem zde podávala otázku a viděla i jiné lidi, ptající se na témata, která by nejlépe spadala pod rubriku například „Umění a tvorba“ nebo tak něco. Ale v rubrikách to tu bohužel na výběr není. Myslíte, že by byl dobrý nápad to dodat třeba i jen jako podrubriku rubriky Volný čas a Hobby nebo tak něco? :)
Doplňuji:
badisko: tvoje názory mě tu už upřímně nezajímají ;)

Nejlepší odpověď
anonym

Já považuji za umění i divadlo, literaturu, hudbu, film a různé jiné kulturní obory a na to tady rubriky jsou. Ty asi postrádáš kolonku na výtvarné umění ap. to tady extra není, ale do "ostatní kultura " se dá takový dotaz vložit.

Další odpovědi
bolak

Mně tu chybí kategorií… Medicína, Psychologie, Operační systémy, Počítačové hry, Věci okolo servru odpovedi.cz, Autobusy a vlaky, Politika, Překladatelský koutek, atd.

A udělal bych klidně i kategorii „Domácí úkoly“: a mohla by bejt klidně skrytá, stejně jako „Sex a úchylky“ nebo jak se jmenuje ta stávající neviditelná, když vám to některejm tolik vadí.

A kniha přání a stížnosti by tu bodla, tu by museli vynášet každej den…

www

V rámci nabízených možností lze určitě zvolit pro tvoje téma určitě vhodnější kategorii než Počítače-Sítě 😉.
Osobně mně nová rubrika nechybí, lze využít stávajících.

Drap

Nemohou být rubriky na všechno. Co dát takový dotaz do rubriky kultůra ?

honza19hk

těch rubrik co tu není je dost ale všechno se dá někam zařadit,myslím do těch co už tu jsou.

bolak

a zoologie…