Miroslavst

Taky vám občas blbne skype?

Z ničeho nic se nenačítá a jste v režimu offline. Po chvíli se to opět spojí.
co to může být?

Nejlepší odpověď
anonym

no skype je bohužel-nebo-bohudik celkem slozity P2P protokol, pokud nahodou vypadnou peerove kteri vas drzi pripojeneho do site pres nejakou restriktivni branu-firewall tak se stane ze skype musi hledat spojeni znovu. Nemelo by se to stavat casto, skype si drzi v zaloze vzdy i rezervni spojeni ktere by tomu melo predchazet, ale presto, nahoda je blbec a stat se to muze

Další odpovědi
BEAES

Také mi to občas blbne, asi slabé připojení, přetížení, všichni jsou na drátě.

dudu

Podmínkou optimálního spojení přes SKYPE je aby oba účastníci používali jeho nejnovější verzi. Např. včera jsem vedl videohovor se spolužačkou v Kalifornii a vše běželo přímo dvě radosti.

verka

Skipe blbne, protože je klokan ze seriálu.