Elk

Taky vám nejde TV public? Signál ze set top boxu – západní čechy.

Nejlepší odpověď
Děda Louda

TV Public přestala vysílat, není tedy divu, že její signál nelze chytit ani v západních Čechách.

Další odpovědi
dudu

Někde jsem četl, že tato stanice kvůli vysokým dluhům terestrické vysílání přerušila a běží pouze v síti kabelových televizí.

emba5

V programové nabýdce UPC jsem je nenašel i dkyž na stránkách TV pudlic je uvádějí

Zdroj: http://www.pu­blictv.cz/cz/me­nu/22/jak-naladit-televizi-public/

roxy52

Vysílání asi nezrušila,protože u nás jde normálně a kabelovku nemáme.( VČ ).

Já...

Dudu má recht.
Pro emba5: v kabelovém UPC stále jsou (mám je dosud), ale nemá je automaticky každý, kdo má jen základní paušál…

P.T.

TV Public se ztahuje z terestriální sítě. Zůstane jen na satelitní a možná kabelové síti.

lola

V Praze ji taky nechytáme,už asi 2 měsíce.