Lucimia

Taky vám je líto, že jste někdy propásli otázky?

Tak jsem konečně zase doma a koukám na otázky, co padly. Taky je Vám vždy líto, že jste nemohli odpovědět na otázku, na kterou byste věděli odpověď, dříve než ostatní, protože jste byli pryč? Mně to teď přišlo líto u pár otázek 🙂

Nejlepší odpověď
Jahoda

Kolikrát ano. Někteří uživatelé otázky někdy uzamknou a to mne také mrzí. Zvláště, když znám odpověď. ☹

Další odpovědi
FOG

Jiste by kazdy rad pomohl,ale neni dulezite vyhrat,ale zucastnit se.Hlavni je,ze to nekomu pomuze.A ostatni se jiste radi pouci tez.

ten který je

No jo taky taky. 🙂 Mám ted umít horu nádobí a vůbec se mi do toho nechce – budu odbíhat k PC. 😁

led

Stáva sa mi to. Škoda, že nie sme telepati…
Ale aspoň pre mňa je to zaujímavejšie

RAB

jo. Já pak hlavně ani nemám čas na to projít ty otázky, které někdo podal v době mé nepřítomnosti a které by mě zajímaly.

člověk

NĚKDY UTÍKÁM OD OTÁZEK,S TÍM,ŽE UŽ TADY NIKDY NEBUDU,HLAVNĚ KDYŽ OD NĚKTERÝCH DOSTÁVÁM NA MAJL NEPŘÍJEMNÉ REAKCE,AŽ VULGÁRNÍ

zuzka.kol.

joooo a moooc