quentos

Taky vám bude chybět starej Ozzák?

S pivem, heavy metalem, gulášem a přezdívkou? Jak dlouho tipujete, že mu proměna vydrží?
Doplňuji:
… netrvalo ani půl hodiny a je zpátky, stačilo, aby si poslechl „demotivační CD“ … a já už se lek, že ta proměna bude navždy ;{DD

Nejlepší odpověď
panenka

Na Ozzáka se díváme celá rodinka nejvíce ho má rád náš malý.Jestli Ozzák končí tak nám bude chybět určitě,ale četla jsem že v září se má vrátit znovu na televizní obrazovky.Jen tedy doufám že to bude takový Ozzák kterého znám,protože byla by velká škoda kdyby v COMEBACKU hrál a vystupoval jinak než doted.

Nezlob se na mě QUENTOSI ale měl jsi tedy napsat jak dlouho to Ozzákovy v dnešním díle vydrží.Jak vidím tak jsem nebyla jediná kdo psal o dílech.

Další odpovědi
Jahoda

Ten starej Ozzák mi chybět trošku bude. Na Comeback se sice úplně pravidelně nedívám, ale když jsem se několikrát koukla, docela mě to bavilo. Avšak už z reklam a novin jsem si na tu jeho starou podobu zvykla. Myslím si, že tato nová proměna mu vydrží max. 3–4 díly. 🙂 Uvidím 🙂

Klarisa

Dívám se na Comeback každý týden a kdyby Ozzák vypadl nebylo by to ono.Je s ním sranda.Doufám,že natočí co nejvíc dílů.