Avatar uživatele
quentos

Taky vám bude chybět starej Ozzák?

S pivem, heavy metalem, gulášem a přezdívkou? Jak dlouho tipujete, že mu proměna vydrží?
Doplňuji:
… netrvalo ani půl hodiny a je zpátky, stačilo, aby si poslechl „demotivační CD“ … a já už se lek, že ta proměna bude navždy ;{DD

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, hambac, anonym před 5077 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

Na Ozzáka se díváme celá rodinka nejvíce ho má rád náš malý.Jestli Ozzák končí tak nám bude chybět určitě,ale četla jsem že v září se má vrátit znovu na televizní obrazovky.Jen tedy doufám že to bude takový Ozzák kterého znám,protože byla by velká škoda kdyby v COMEBACKU hrál a vystupoval jinak než doted.

Nezlob se na mě QUENTOSI ale měl jsi tedy napsat jak dlouho to Ozzákovy v dnešním díle vydrží.Jak vidím tak jsem nebyla jediná kdo psal o dílech.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jahoda

Ten starej Ozzák mi chybět trošku bude. Na Comeback se sice úplně pravidelně nedívám, ale když jsem se několikrát koukla, docela mě to bavilo. Avšak už z reklam a novin jsem si na tu jeho starou podobu zvykla. Myslím si, že tato nová proměna mu vydrží max. 3–4 díly. 🙂 Uvidím 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Klarisa

Dívám se na Comeback každý týden a kdyby Ozzák vypadl nebylo by to ono.Je s ním sranda.Doufám,že natočí co nejvíc dílů.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek